bugün

ne kadar aptal olduğumuzun kanıtıdır. bizlere söylenenlerin değil de söylenmeyen, bağırılıp çağrılmayan projelerin hayata geçirildiğinin farkında değil bir çoğumuz. aptallığımızın üzerine bir de o kadar unutkanız ki bize vaad edilenleri hemen unutuveriyoruz. sonra birden aklımıza geliveriyor ve avm lerin şehir dışına çıkma işi vardı ne oldu ona diyoruz. amaan takmayın, bu da uzun sürmüyor.

ne çılgın projeler dinledi bu millet.
reenkarnasyon a inanmasam da , önceki hayatımda fbi ajanıydım. o yüzden şu an oturduğum yerden rahatlıkla avm lerin şehir dışına taşınma projesi ve buna benzer inşaat üzerine büyük projelendirmelerin bu iktidarın kimlerle masaya oturduktan sonra hesabını yaptığını ve aşka gelip 'taşıyoruz' , ' yapıyoruz ' , 'para!' dediğini kestirebiliyorum. dedimya ajandım doğmadan ölünceye dek !
avm'ler şehir dişina cikmak yerine şehir içinde hatta merkezinde yer bularak çarşi kavramini bitirmiş, küçük esnafi bir kez daha yerden yere vurmuştur. Şimdi millet de hakli ortak. Yani kişin göt donduran soğuğunda çarşida dişarda olacağina avm'ye gider oturur. sicaklik ve konforteybil bedava. E otomatik olarak bu insanlar icin de "beyin bedeva, bedeva ya niye hamallik yapiyim ki" durumlari hasil oluyor.