bugün

James Cameron'ın uzun süredir heyecanla beklenen Avatar: The Way of Water (Avatar: Suyun Yolu) filmi 16 Aralık 2022'de vizyona girecek.

görsel

Avatar filminin ilkinde yer alan Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver ve Giovanni Ribisi gibi isimler, ikonik hikayenin devamı için geri dönecekler. Kate Winslet ve Michelle Yeoh ise kadroya katılan yeni oyunculardan olacak.

Avatar 2 filminin 16 Aralık 2022'de vizyona girmesinin ardından, seriyi takip eden devam filmleri 2024, 2026 ve 2028 yıllarında vizyona girecek.

Bilimkurgu türündeki 'Avatar' filminin ilki 22. yüzyılın ortalarında insanlığın Pandora isimli gezegendeki madeni çıkarma girişimiyle başlayan hikayeyi ele alıyordu.
2009'da gösterime giren Avatar filmi, en çok hasılat yapan film olma özelliğini taşımaya devam ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=a6VVrAZUnsc
gece siz fingirdeşmeye başlayınca izleyeceğim film. 3 saat süreceği için bölünmemesi adına geceye sakladım. umarım değer...
Sinemada izlenmesi gereken film.
Yazık etmeyin güzelim filme.
tüm zamanların en çok hasılat elde eden 10. filmi oldu.
aşağıdan yukarıdan, suyun yolu gözüküyor...
(bkz: #46230360)
ananas suyu diye okuyan bir tek ben miyim *
izlemedim. neden çünkü bilgisayarım videoları yavaş oynatıyor. sanki yavaşlatılmış hızda gibi. aslında telefondan izleyebilirim. ama avatar çok sevilmedi 2. film ile beraber. o yüzden çok da heves etmiyorum.