bugün

Cidden böyle bir şahıs mı var yer küre üzerinde? Var ise amına koyiim ben onun.
kıçını yalayan angutlar çıksın bakayım hele. ağanız sizin amınıza koyacakmış he bekletmeyin.
avatar atakan ne la dememe sebep olmuş durumdur. böyle programlarla götlerini kaldırıyoruz sonra şikayet ediyoruz.
ben onun amına koyayım !
Sanki pandorayi biz isgale kalkistik yavsaga bak kahvehanede soylesin bide bunlari.
survivor gibi dünyanın en gereksiz programını izleyip ordaki bi zibidiye bu kadar prim verip götünü kaldırırsanız amınıza da koyar elinize de verir. bu adamı kim tanıyordu allasen? sayenizde bu kadar meşhur oldu ki koyma hakkını siz verdiniz ona. sakın laf etmeyin şimdi adama.
tepkilere bakıyorum da gülünecek insanlarız. yani devletin tepesindekiler bu lafı gerçekleştirirken pek tepkisiz kalınırken ve artık pek çok vatandaş bu söz öbeğini kullanırken bir ünlü söyledi diye bu kadar tepki tuhaf sadece. yaptığı doğru mu değil tabi ve ünlüleri pek savunmam zaten. ama bu söz öbeğini inanın hepimiz en azından bir kere kullanmışızdır.
ben de senin amk, şerefsiz yavşak. hayatımda hiç bu tür programlar izleyip prim vermedim bu yavşaklara, sizde izlemeyin amk artık şu adamları.
güzel insanlar sanki siz hayatınızda kimseye küfür etmediniz hepiniz sütten çıkmış akkaşıksınız adam içkinin etkisiyle söylemiş nolmuş yani sayın amınakoduklarım.
ya avatar atakan kim amk? ne ara bu kadar meşhur oldu bu adam? nerede meşhur oldu? lan ne meraklısınız sokakta görseniz selam vermeyeceğiniz adamları televizyonda biraz saçmaladı diye havaya sokmaya.
başlık sayesinde kim olduğunu öğrendim. Bundan sonra ekranlarda görür müyüz? ses kayıtlarında (bkz: bu milletin amına koyacağız) dediği ortaya çıkan ve yolsuzlukla suçlanan hükümet yanlısı iş adamı halen büyük ihaleler alıp gemisini yürütüyorsa neden olmasın? Atakan'ın diğerlerinden neyi eksik(!)
(bkz: adam sandım eşşeği alnıma değdi daşşağı)
şerefsiz herif .
BEBEK BAKICILARI FiRMALARI
http://www.bakiciilan.net
Fazla abartılan olay.
Gören de sizleri sudan çıkmış ak kaşık sanır.
Burada akşama kadar Atatürke, Türk milletine hakaret eden onlarca yazar var. Onlar noluyor peki peh.
başlık biraz manipülatif. hakaret maksadından çok laçkalığından söylenmiş. cıvık afedersin. erkek erkeğe muhabbette seviye düştükçe gayet sıradanlaşır bu yaklaşımlar. muhtemelen röportaj yaptığını sanan keko da kayıtta olmasa türk halkı da senin götünü siksin, senin ben kaval kemiğini sikeyim falan tarzı bi şeyler derdi atakan denyosuna.
Kendisine survivor da oy atıp birincilik getiren maçlarında onu destekleyen halka hakaret etmiş yediği kaba pislemiş şahsiyetsiz adamı takıp haber yapmak saçmalıktır. Ayrıca kendisi Acun'un reyting için ekrana çıkardığı bir şebektir. Dikkat etsinde ettiği laflar bir yerine girmesin.
Godoşun önde gideni yavşaktır.
Küm olduğunu bilmiyorum ama doğru demiş. Etrafınıza bir bakın türk olmaktan başka vasfı olmayan tiplere milliyetçilik yapıp, büyük resmi gören dayılara. Ya da kapalı giyinen kadınlara. Haklı değil mi adam?