bugün

terkettikten sonra acı çektirmeye bayılan insandır. çıldırma durumudur.
(bkz: ya sev ya terket)
görüldüğü yerde ayarı fena yiyecek olan kişidir.
konuşmak istemediği birinden geliyorsa mesaj ve çağrılar haklıdır.
ee anla sende atma mesaj veya çağrı derler adama.
meşgul insandır.
mesajları ya da çağrıları atanı s.klemeyen insandır. unutulmamalıdır ki bir insanı yaralamanın en kolay yolu ona cevap vermemektir.
Benim görüşüme göre tek ihtimal vardır cevap beklediğimiz kişinin masturbasyonun zirvesine yaklaşması ve bu durumdada cevap değil küfür bile etmeye lüzum görmemesinden dolayıdır.
(bkz: cevab veremedi)
elbet bi' götveren yapacaktı. ilk yapan, ben olayım istedim.
Geçerli bir mazereti yoksa odunla dövülesi,terlik atılası saykodur.
Yahu o cep telefonunu ne halt yemeye yanında taşırsın ki? iletişim diye bir olgu var,bildin mi? hani şu karşılıklı olursa insanların işine yarayan!
atilan mesaja cagrilarla cevap veren insan
(bkz: yaran yanlis okumalar)

yanlis okudugum haliyle; insani hasta eder. artik o kisiye mesaj attiginda evetse bir kere, hayirsa iki kere caldir da dersin.
sizden kurtulmak için geçerli mazeret bulamayan insandır. hakkında kötü düşünürken, bir de cevap veremediği, mazeret bulamadığı için ne kadar sıkıntı yaşadığını düşünün efendiler. mazereti koyduktan sonra kuş kadar hafif hisseder kendini.* ben bugün bunu yaşadım.
aciliyite olan bir durumun olabileceğini düşünemeyen insandır. yada suçlukul piskozundan dolayı telefonu açtığında cevap vermeye yüzü olmayan insandır.
verecek cevabı olmayan insandır. hele ki tanımadığı bir numara ise katiyen geri dönüş yapmaz.
bazen insanın içinden cevap vermek gelmeyebilir. ben asıl cevap verme işini bu kadar büyütenlere şaşıyorum.
mesaj atan veya çağrı bırakan kişiyle arası bozuktur , kendince trip atmaya çalışıyordur.
bitmiş bir ilişkiden sonra yapılıyorsa sadist bir düşüncedir mutlaka
cevap vermeyen bilirki, cevap vermezse daha çok peşinde koşacak.
nihohaha atsın bakalım görsün ebesininkini der. ertesi günde arkadaşlarına göstererek dalga geçilir büyük ihtimal. olum bak nası peşimden koşturuyorum gibilerinden.
özetin özeti allah belasını versin böylelerinin. kabız olsunlar içlerinde patlasın inş.
(bkz: isyanım var)
genelde dişi cinsiyettin yaptığı iştir. önem verilen biriyse insanı çıldırtabilecek durumdur.
dövülesi insan.
yüksek ihtimalle bayandır.
ağır küfürler edilen insan. birde sonra yalan atmaya çalışmazlar mı 2 kat daha küfür yer o zaman.
hemen bok atmak yerine niye cevap vermiyor diye bir düşünmek lazım.hiç bir zaman durup dururken değildir.
genelde kadınların yapması da erkeklerin gözden kaçırdığı şeylerin bol olmasından kaynaklanır.
bu durumu abartmışsa genelde işi düşünce mutlaka bol bol atacak insandır.
(bkz: kafası güzel)
mesaj ve çağrılar cevap verilmemesi gereken kişilerden gelmesi iltimal dahilindedir.
bundan daha büyük bir mesaj veremeyecek olan insandır. daha ne yapsın anlaman için.
sizinle olan ilişkisinin tamamen çıkar ilişkisine dayandığını kanıtlayan insandır. işine gelirse cevap verir gelmezse vermez. bu kadar da basit bir mantıkla yaklaşır aranızdaki ilişkiye.