bugün

bir adet kamyon, bir adet vinç.
makine muhendisliği okuyorum vinçe felan gerek yok daha aydın bir fikrim var alın balyozları 5 kişilik bir grupla 30dkya ağlatırsınız atmyi.
atmlerin güvenlik alarmları dikkate alındığında en mantıklısı söküp götürmektir. münasip yerde parçalayıp paraları alabilirsiniz. fakat bu atm lerden bulacağınız para astarını ödemez o ayrı mesele. en iyisi atm ye para yükleyen zatı bayıltıp paraları almak.
Efendim bir bazukayla işiniz tamamdır .
önünden geçen bir çok insanın en az bir defa aklından geçirdiği eylemdir.
tünel kazıp alttan oksijenle delip içeriye girmek. Denemek bedava.
hepiniz hayal ettiniz, ve bir de bankaya mal dediniz buraya konur mu oğlum? Yutarlar bu makineyi yutarlar bile dediniz.

Ama biliyorum hepiniz her şeyden önce bu mal neden makine yazmayı bilmiyor diyorlar sorguladıniz.

Zenginlik planları arasında olan planlardir.
atm makinası en sorunsuz haliyle atm ye yeni para nakli olacağı zaman soyulmalıdır. Diğer türlü durumlarda her türlü daha çok ses çıkarma ve yakalanma olasılığı daha yüksektir.

Şimdi iyi dinleyin:
öncelikle soyulacak atm yi merkezi yerden uzak, insanların pek dolaşmadığı bir yerde belirlemelisiniz. Buldunuz mu, tamam. Şimdi bu hemen yapılacak bir şey değil, bunun planını her yönden düşünerek ayarlamalısınız. Ve atm ye parak nakli yapılacağı günü önceden öğrenip bütün planı bunu dahilinde ortaya sermelisiniz. Atm soymak bir ekip işidir ve adamlarınızı alanında kaliteli ve düzgün insanalardan seçmelisiniz. Ve elinizde en az 3 araç olmalıdır.

Neyse planın ayrıntılarına falan girmek isterdim ama işim çıktı sonra editlerim burayı.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/24068827.asp

böyle bir yöntem denenmiş. sonucunu bekliyoruz.
içindeki paraları boşaltırken yada içine para koyarken arka taraftan kapağını açtıkları andır.
gidin anlaşın güvenlik görevlisiyle soyun, sonra gelin sözlüğe parayı kırışalım.
ben burada kalıp size gözcülük yaparım.
Denenmesi durumunda tutması imkansıza yakın olacak planlardır. *
tnt ile parçalayıp paralara dalın he amk bu kadar basit.
atm'ye gelen banka çalışanları neden kendi bankamatik kartları ile yatırım yapmıyorlar? boşu boşuna iki saat şifre gir yok onay gelsin şu bu.