bugün

zamanında şarkının adını bilmeyen bir dinleyicinin "dum kah kah" şarkısını çalar mısınız, şeklinde radyoya istek verdiği şarkıdır.
iki bacak ve bir pançodan ibaret olan şarkı. o klipten sonra bir nesil kör oldu.
(bkz: dum ka ka)
çeliğin ah cici kız cicili bicili giyinince sen kendini bişey mi sandın şarkısı ile yarışacak saçmalıkta değildir.
Dum kah ka kah ka .
Bir efsanenin şarkı halidir. Evet.
çelik'in, ateşteyimden çok ''atüeştüeyüm atüeştüe atüeştüe'' şeklinde dile getirdiği şarkısının adıdır.
Cok sevdigim sarkidir.

Atesteyim ateste ateste gonlum sevdi bir kizi iste hayir mi ser mi bilmem ama atesteyim ben ateste... (sallamis olabilirim sozleri)
"Dın kah kah, dın kah kah" şeklindeki abidik bir girişle Türk pop müziğinde yer etmiş Çelik şarkısıdır.
(bkz: 90lar)
(bkz: celik)
nakaratina bayıldıgım 93 çıkışlı çelik şarkısı
"Gitsem gidemem kalsam kalamam
Sevsem sevemem şaştım bu işe
Hayır mı şer mi bilmem ama
Ateşteyim ben ateşte"

(bkz: insanı mutlu eden şarkılar)
90'ların klasik parçası idi. şimdi bok atsak bile o zamanlarda dinlerdik garip bir şekilde.
zira o zamanlarda nerede ise tüm şarkılar bu ayarda idi.
şimdi dinleyince bir garip oluyor insan. lan bu mu derken, üstüne bir de nostalji oluyor.

aha buradan dinleyebilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=UnJiHHZjOaI
de harbi " dum ka ka ka ka " ne lan. kabile reisi gibi bağıyor. *

ekleme: ulan güzelmiş sanki. *
muhteşem 'dum kah kah kah kah' introsu ile gönüllerde taht kurmuş çelik şarkısıdır.
celikin cıkıs parcası. tv makinasındaki ikili tarafında an itibariyle klibinde giydiği kıyafet için aynısından benim anneannemin masa örtüsü var diyerek ayar verilmiştir
Sınıfımızın değişmez şarkısıydı ah lise günlerim. Sıralara vurularak söyleneni makbüldür.