bugün

bir müslüman olarak, bir müslümanın eline geçmesindense bir ateistin eline geçtiğinde daha huzurlu bir ortam olacaktır diye düşüyorum.

Allah gerçek müslümanları, sözde müslümanların gazabından korusun.
türkiyenin yüzde 60 ı ateist zaten, bu yüzdenin çoğunluğu çevresel etkilerin altında kalıp inanma taklidi yapıyor ve yine aptal oldukları için harbi harbi inandıklarını sanıyorlar. geri kalan kısmın çoğu gizli ve diğer kısımda benim gibiler var. evet herkesin kimliğinde müslüman yazıyor ama o kadar basit değil işte.
Ele gecirme, ozellestirme, yakma-yikma, beton yiginina cevirmek gibi heveslerin sahibi gayet net guncel olarak ortadayken, kim olduklari da belliyken. Yanlis onermedir. Dangalakliktir.
ateistlerden önce pkk ele geçirecek bu ülkeyi ve siz hala milletin imanını sorgulamakla meşgul olacaksınız.

(bkz: iyi uykular türkiye)
yanlış ülke seçtikleri anlamına gelir. Ulan türkiyeyi ele geçirip ne yapacaksın? Git isviçreyi falan ele geçir.
isveç'in %85 inin ateist olmasını örnek vermek gerekirse batılılaşmayla süregelen bir umut. bırakın tüm türkiyeyi, yıllar geçtikçe tüm dünyada bilim dine daha sert yumruklar vuracaktır zaten. yeterince tinerci olacak buralarda. din de yok olmayacak tabi, o ayrı bir konu.
ülke toprak ele geçiren arap vardır müslüman vardır efendim. ateist yoktur.

siz hiç cihad yapan ateist gördünüz mü ?
her zaman içlerinde olan hevesleridir.
ellerinden gelse müslümanları bir kaşık suda boğarlar.
ve hala ne gariptir ki aramızdalar.
hayırlısı be gülüm!