bugün

gariptir. karşıma binlerce ateist çıktı. hiçbiri dövemedi anlamış değilim. o değil bir tane yumruk at bari. Yok arkadaş, adam da yürek olacak yürek.

ateistlerin kavga edememesidir.
(bkz: ateistlere karşı merhameti olmamak)
(bkz: ateist avcısı)
çünkü haksız oldukarı içindir. inanmayıp bir de üstüne inananlara saygı göstermedikleri içindir. daha doğrusu dayak yiyecekleri içindir.
(bkz: bir a master of thoughts klasiği)
(bkz: neden yasadigini bilen inanc sahipleri)
karşıdakini anlama yoluna gittiklerinden olabilir.
(bkz: karşıma binlerce ateist çıktı)

(bkz: hassiktir ordan)
belki mecazi ve gerçek anlamda inanıyorum diyenden daha çok allahtan korkuyolardırda ondan.
çünkü hepsi güçsüz eziklerdir, bizim gibi iman gücü yüksek insanlara dalmak yemiyor tabii. ay hem inanma hem de kavga çıkart ohh ne güzel. pis ateist ezikler!!!!111birbir!!!111
bazı gerçekleri kabullenemediklerinden dolayı. mesela az önce yazdığım entry bir kaç kişinin zoruna gitmiş bellidir ki hemen eksiyi basmışlar. olsun bu bir sözlük.
iyi yetişmedikleri için oluşan bir sorundur. yıllar boyu pek çok topluluk ile karşılaştım, mahallede olsun, şehir merkezinde olsun, tatil kasabalarında olsun. iri baş ve alt seviyesi ekürileri olan bir çok "yağız delikanlı" ile karşılaştım. sanıyorum yapabildikleri en büyük icraatlar, tek başına gezen kızlara laf atmak, erkek arkadaşlarıyla gezen kızlara laf edip erkek arkadaşı "hayrola" deyince tekme tokat döven insanlar tanıdım. ben genelde hep 10 kişi 2 kişiyi döven insanlar ile büyüdüm şu toplumda. onlar öyle çekirdekten yetişmişlerdi ki, kavganında, dövüşünde, laf atmanında, fazlalık olarak azınlık dövemeninde en iyisini bilmişlerdi. bu arkadaşlar dini bütün, müslüman kardeşlerimdi. yani düşün sözlük, o berbat ahlak anlayışı ile bu adamlar müslümandı. şaka gibi de mi ? az önce pembe yazılar ile hayat hikayesi anlatır gibi gidiyordum, şimdi kestik başka bir boyut atlayacağız.

evet seni idrak kapasitesi oturmamış, mantıksız şakirt. sen bu yaşadığın ahlaksız yetiştirilme politikan, sokak hayatın ile şakirt fayt kılab modunda yetiştin fakat en büyük din savunucusu oldun. sen döversin, niye dövmeyesin ? e adam ahlaklı bir şekilde etlisi sütlüsü demeden kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmadan yaşamış. kavga dövüş bilmez. niye dövemiyesin bu adamı ? ha tabi o kadar o.rspu cocukluguna rağmen;

+ içimde o benim içimde

diye cihat bile yaparsın. gazanız mübarek olsun mücahit götoğlanları. madımağı da güzel yaktınız zaten de mi ? bunlar zaten kavga falan da edemez en iyisi yakalım mı dediniz ? adamlar ateist, yanmayı biliyorlar sadece. hadi allahuekber naraları at, bozkurt çak allah yolunda ilerle.
kavga etcek potansiyel göremiyorum. kendileri zaten eltellektüellikleri tavan yapmış kültür balonları olduklarından konuşarak her şeyi halledebilir.
allah ne verdiyse vuramaz da o yüzden.