bugün

(bkz: anan)

edit: başlığı açan kaçmış konu bana kalmış.
(bkz: ne sen sor ne ben söyleyeyim)
hakikatten ibretlik bir soru. kısa zamanda bir çok ateist bu başlıkla hak dinine dönecektir.
madem var o zaman bazılarının beyinlerini yaratmayı unutmuş olmalı.
leylekleri kim yarattı!(?)
(bkz: ilk okul 3 din dersi)
soyu hızla tükenmekte olan bir insan türünün son feryadıdır.
bu sorunun cevabını verebilecek bi yazar tanımıyorum.
sonuç: yine ateistim.
Yaratılmamış olma ihtimali de vardır.Herşey büyük bir tesadüf olabilir.
(bkz: hadi ateyizler top sizde)
bu soru kimsenin aklına gelmemişti. çok etkili bir antitez.
kendi kendilerini yaratmışlardır herhalde.
ateist olmayanları yaratan ile aynı varlık.
bir yaratanın olmaması gerekliliğine inanan bir insana seni kim yarattı diye sormaktaki mantık hatası.
materyalizmi çökerten sorudur. bu sorudan sonra celal şengör dahil bütün ateistler önce abdest almayı öğreniyoruz sonrada en yakın zamanda namaza...
Tanrı inancı olanlarla olmayanlar elbette inançlarını savunma noktasında karşılıklı tartışabilirler ama lütfen tanrı inancı olanları şakirtler temsil etmesin.zira en itikatlı insan bile bu şakirtleri dinleyince tanrıyı sorgulamaya başlar.
mantık hatalı başlık açmada ustadlık seviyesini aşıp nirvanaya ulaşmaktır. yaratıcıyı aramak kendini bırakıp ateistlerin peşine düşerken soru şeklinde başlık açmaktır. ateist düşünceyi sorgulamaktır.
(bkz: süphanallah)
tam şu an, saat 22:10 sularında bu başlığı görür görmez imana geldiğime yürekten inanan kaç panpamız var?
annem, babam yarattı.
Ateistlerin takmadığı, dindarların ise kendi aralarında ispat yarışına girmelerine neden olan soru cümlesidir.
Madem o kadar biliyorsun çık bir ateistim karşısına ona yöneltti bu soruyu ve ona ispatladı allah'ın varlığını.
(bkz: müslüman zekası).