bugün

dişlerinizi günde iki kere fırçalayın, tuvaletten sonra ellerinizi yıkayın ne bileyim böyle tavsiyeler işte.
- size sorulan soruları cevaplamaya çalışmayın !
sakın. açıklama yapmayın.
daşşağnı yediğim git şehadet getir de namazını kılmıyosan yine kılma...hadi canını yediğim.
japoncada baka diye bir kelime vardır tam bu yazıya göre.
ateistim diyip kimseye zararı olmayanlar, müsülümanız elhamdülillah diyipte memleketin anasını ağlatanlardan bin kat daha hayırlıdır. varsa böle ateistler bozmayın kendinizi tavsiyem bu.
evrime inanmayın, evrimsizde kalmayın.
bir ders biyoloji dersine girmeleri yeterlidir düşüncelerinin saçma olduğunu görmeye. Tavsiyem odur ki açsınlar sadece solunum sisteminin nasıl işlediğine bir baksınlar.
kuran okusunlar .
inanmıyorum ama bi güç var'ın adıyla okuyun.
hiçbir kulun allah ile başka bir kul arasına giremeyeceğini varsayarsak verilmesi pek de "caiz" olmayan tavsiyelerdir. her nefis ölümü tadacaktır, öbür dünya'da ne bok yiyeceksin tandanslı saçma sapan giriler allah'a şirk koşmaktan başka birşey değildir.
her nefis ölümü tadacaktır.
DiNDEN Bi'HABERSiNiZ.
BU ÇOK ÜZÜCÜ;
AMA KiŞiLiĞiNiZDEN ÖDÜN VERMEYiN,
iNSAN OLUN,
SAYGILI OLUN,
ADAM OLUN.
DiNi KARALAYACAĞIM DERKEN KENDiNiZi YOK EDiYORSUNUZ.
LAF SOKMANIZ SiZi ÜSTÜN KILMIYOR; UNUTMAYIN.
önce elinizi indirin, adam olun, yoksa çok dayak yersiniz sözlükte.
-annenizin sözünü dinleyin.
-bu havalara dikkat edin. bu havalar insanı aldatabilir. terli terli su içmeyin, sağlığınıza dikkat edin her şeyin başı sağlık.
karacaahmet mezarlığını bol bol ziyaret edin.
dine hakaret edecek başlıklar açmayın.
bak şu an okunan; pencereden sızıp insanın içine huzurla işleyen o güzelim ezan sana gelsin..
yazmayı bırakmalı, çocuğunun anası, evinin kadını olmalı.
inanmıyorsanız inanmayın ama inanana ve inandığına saygı gösterin.
düşüncelerinizin propagandasını yapıp mantık hatasına düşmeyin *.
işinize bakın oğlum paranız varsa verin tavsiyenizi yerim sizin kadar aklım var.

şeklinde reddettiğim tavsiyelerdir.
siz yandınız başkalarını kandırıp yakmayın.
Entrylerinizi tek satır olacak şekilde girin kısa tutun. Malum ahirette yükleme işlemi olurken zorluk çekmezsiniz.
ataerkil bir toplumda atalarınıza sevginizi gösterdiğiniz için tebrikler..
medieval total war oyunundaki imamları öldürmeye kalkmayın efendim.