bugün

Sorunda bu ya çoğunluk ile sana baskı kurmaya çalışıyorlar.Zorla islama davet etmeye çalışıyorlar. Bir kere herkes hangi dinden,düşünceden,görüşten,renkten falan ne olursa olsun saygı duymalı duymak zorunda zaten. Farklılıklar hayata renk katar bunuda unutmamak lazım.
ben yolda ateistim dedi diye dövüleni hiç görmedim...
çoğu insan bunu saklamıyor bile.
algı yapılan bi konuya dönüştü.
inanç kişinin kendisini bağlar,
ama şuda var bazı ateist arkadaşlar malesef ateist olmayı islama saldırmanın şartı olarak görüyor.
hangi ateist grubuna baksanız islamdan başka saldırdıkları başka bir din yoktur. hadi olsa bile bu hristiyanlıkta olur yahudilikte , dine saldırmak ateist olmak demek değildir.

hal böyle olunca kendisine saldırılmasını istemeyenlerin karşıt görüş olan dinlere saldırıyor olmasıda düşündürücüdür.
Türkiye'de şu anda bu konuda bir yaptırım veya zorlama yok. evet çevrenden tepki alırsın veya ters bir polise yobaza gelsen biraz uğraşırsın ama her yerde ateist olduğunu söyleyebiliyor insanlar; söylemese bile hiçbir dini ibadete kurala uymadan rahatlıkla yaşayabiliyorlar. Yani biraz gerçekçi olmak lazım.
Hoşgörü dininin yönetimindeki bölgelerdi,
Tüm şeriat ülkelerinde ateist olduğu tespit edilen insanların kafaları kopartılmak suretiyle katlediliyorlar,

Müslümanlar burada şirin domuzu oynamasın, kuranda yazanlardan haberimiz var.