bugün

onlarca ülkede türk okulları kurup, türkçemizi dünya dili haline getirmeye çalışan, türk' lüğü ve türk' ü tüm dünyaya tanıtan, sevdiren büyük insan, fetullah gülen' dir.
atatürk'ün bağısızlık mücadelesi için halkı örgütleyip başarı kazandığı ülke'de faaliyet gösteren adamdır.
söz konusu kişiden bahsediyorsak dini tezgah olarak gören adamdır.cemaate yakın kişilerden aldığım bilgiye göre türkiye'ye gelme olasılığı yüksekmiş.* *
serbest meslek erbabıdır.
öyle bir adam olmadığından sorun yoktur.

fethullah'ın türk düşmanı olduğunu da bilmeyen yok.
ajan yetiştirdiği için onlarca ülkede faaliyeti yasaklanan adamdır.
okullarında türklükten ziyade arapçılığı yücelten kişiye yapılmış haksız methiye .

ibadeti bile arapça yapanların türklükle ve türkçeyle övünmesi ne komik ironidir.
cia nın kucağında oturan adamdan türklere hayır gelmez.
(bkz: tayyip vs fetoş)
-atatürk bilgisiyle devrim yapmıştır, o adam dini duygularla.
-atatürk okumuştur, çalışmıştır, araştırmıştır. o, sadece doldurma bilgilerle doludur. ilkokul mezunudur ve tek bilgi sahibi olduğu konu dindir.
şu an atatürk ile o saçma herifi karşılaştırma yapmış gibi olduğumdan bile utanıyorum. saçma sapan bir başlık.
--spoiler--
4c'de mevsimlik çalışanın, taşeron şirkette sömürülenin, ygs-kpss sınavında armut yerine konulan öğrencinin, açlık sınırında yaşayan emeklinin, atanamayan 70 bin öğretmenin sıkıntsı yoksa; benim hiç sıkıntım yok ki aq.
--spoiler--
--spoiler--
2002: sıçma 2007: sıvama 2011: tüy dikme
--spoiler--
(bkz: yarak afedersin)
işte atatürk olmasaydı nah açardı. ayrıca ilkokul mezunu bi müezzin nerden buluyo o parayı da açıyo diye düşündürten hede.
atatürk o kadar savaş kazanmış harb etmiş. cumhuriyete önderlik edip bir sürü reform ve değişim yapmış.
bikaç okul açıp içinde sabit fikirli aşırı muhafazakar düşünme ve fikir üretim kabiliyeti sıfırlanmış et kemikten robot yetirtirmenin nesi başarıysa artık.
- atatürk sömürgenlere boyun eğememiştir. siyasi görüşü buna engeldi
- atatürk bir insanın kaldırabileceğinin çok çok üstündeki zorluklar içindeyken vatanını terketmemiştir. vatan sevgisi buna engeldi.
- atatürk ümmet için, elit için, sermaye için ahbaplıklar kuramamıştır. kanaatkarlığı buna engeldi.
- atatürk "müslüman bir ülkenin başı mutaassıp olmalıdır" anlayışını benimseyememiştir. uygarlığı buna engeldi.
- atatürk belki çok korkmasına rağmen, vatanı için cephelerde eğilememişti. başkumandanlık ruhu buna engeldi.
- atatürk "dinde en büyük günah cana kıymaktır. herkes eşittir" deyip de arkada sinsi sinsi suikastler, cinayetler, terörist eylemler düzenleyememişti. insan sevgisi buna engeldi.
- atatürk işin sadece "okul yapmak, zimbabwe'ye, moritanya'ya yayılmak, sinsi sinsi kültürleri değiştirmek, mental cihat uygulamak olduğunu" anlayamamıştı. "fikri hür vicdanı hür irfanı hür" gençler yetiştirmek inancı buna engeldi.
- atatürk avrupa-amerika jambonları, ananasları ile beslenerek 80-90 yaşına kadar yaşayabileceğini bilemedi. zaten onlar gibi beslense de o kadar yaşayamazdı. o çok küfrettiğiniz rakısı değil de, çektikleri, gördükleri, sırtından yedikleri buna engeldi...
(bkz: ne içiyorsa bize de versinler)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar