bugün

Kendilerine çizilmiş olan istikametten yürümemiş bir milletin bugünki halini görecek olsa paşa hazretlerinin söyleyecekleridir.

Erkeklerin çoğunun abazan, kızların çoğunun kendine tapan tipler olduğunu görse herhalde öfkesinden çılgına dönerdi.

Bu kadar bilinçsiz, şuursuz, faydasız olmanın ötesinde zararlı kişilerden oluşan bir milletin aciliyetle yeniden inşaası ve ıslahı için çaba sarfederdi.

Şahsen benim elimde yetki olsa.
Bu milleti adam etmek için çok acımasızca uygulamalarla beraber yaştan bağımsız olarak herkese yeniden ve zorunlu olacak şekilde yurttaşlık bilgisi, felsefe, psikoloji, iletişim bilgisi, hukuk, tarih ve sosyoloji alanlarından seçilmiş derslerle eğitim aldırırdım.

Evlenmek isteyenlerin de, evlilik öncesi okuluna giderek bir süre eğitimden geçirilerek sınava taabi tutulmak suretiyle evlilik ehliyeti almaya hak kazanmalarını sağlardım.

Ehliyet alamayana evlilik yasak olacak elbette.

3 kez sınava girme hakkı olacak.

Son 1 hak olarak 4. Sınava girebilecek vatandaşlar. ama bu 4. Sınav diğerlerinden farklı olacak. 4. Sınava girmek isteyenler başarısız olmaları durumunda
kısırlaştırma işlemine taabi tutulacaklardır.

Toplumda tacizcilere ve tecavüzculere en üst seviyeden cezalar verilecek. Toplumun yeniden inşaası sürecinde En büyük mesuliyet Kadınlara verilecek.

Kadınlara pozitif ayrımcılık yapılacak.

Siyasette kadınlara erkeklerden daha fazla görevler düşecek.

Kadın toplumda hak ettiği saygıyı görecek!
ben olsam alt insan üst insan ayrımı yapardım .

ancak hitler gibi etnik grupları ayırmak değil amacım übermensch dediğim olay sadece zihniyet olarak ayrılacak.

potansiyel insanın kafa yapısına erişemeyen insanlar sürekli toplum baskısı görecek sokakta yanlayan makas atan çekirdek sigara izmariti gibi şeylerle etrafı kirleten millete pitbull saldırtan insanlar alt insan olacaklar. iş bulamayacaklar ehliyet alamayacaklar okula gidemeyecekler.

üst insan her zaman yükselecek değer görece bu şekilde beyin göçünü durduracağız.

dine inanmıyorum ama başa geçince insanların sorgulayıp ona göre inanmalarını sağlıyacağım ve 18 yaşına kadar hiçbir şekilde din eğitimi verilmeyecek. din yasak olmayacak inanmaya ihtiyacı olan milyonlarca insan var.

sağ gerici şeriatcı kitle şeriat ülkelerine kominist sol gerici kitle doğu ülkelerine sürgün edilecek ve bunu diğer ülkelerle anlaşarak para karşılığı yapacağım.

işte ülke böyle olursa atatürk türk milletiyle gurur duyar.