bugün

kadını zincirlerini kırarak kurtardığı temsili resim. bunu göremeyecek kadar aptal olunabilir tabi mümkün.
Bakış açına.. neyse ağzımızı bozmayalım. Kadını kurtarıyor. Saçmalamaya lüzum yok.
ulu önder atatürk'e iftira ve hakaret amaçlı çizilmiş resimdir.

edit: moderasyon herhalde "ben silecek bir şey bulurum" diyor. denendi o tarz hareket, bunlar çocukça ve geri dönüşü iyi olmuyor.
Cumhuriyet gördüklerini yorumlama yeteneği bile olmayan insanların eline kaldı. Kadınlarınızı kapatıp eve hapsedin. Özgüveniniz ancak böyle yerine gelir. Cumhuriyet size yaramaz.
Kadının zincirlerini kopardığını göremiyorsun. Bir göz doktoruna görün derim.
birincisi resim değil o mk, resim çok farklı bir şey.

ikincisine gelmeyeceğim, vurula vurula şamar oğlanına dönmüşsün zaten.

trollüğü mü trollemeye çalışıyorsunuz yoksa gram kafa mı yok anlayamıyorum.
Allah şaşırtmasın.
Atatürk'e küfredenlerin bir tiplerine bakıyorum, bir yaşantılarına bakıyorum.Kültürüne bakıyorum. Türkçeyi bile doğru konuşamayan ilkokul terk tipler ''Mostofo Komol voton hoini'' diyor.
Arkadaş siz bu ülkeye ne verdiniz?
Kelle koltukta Çanakkale'de cehennem gibi bir savaşa mı katıldınız?
Doğduğunuz, büyüdüğünüz topraklardan göç etmek zorunda mı kaldınız?
Annenize yıllarca hasret kalıp yıllarca cepheden cepheye mi gittiniz?
Anneniz öldüğünde bile memleket meselesi yüzünden yanında mı olamadınız?
Bu ülkeye 15 yılda 46 fabrika kurup ülkeyi demir ağlarla mı ördünüz?
Doktorların giderseniz ölürsünüz demesine rağmen Hatay meselesi için seyahate çıkarak hayatınızdan mı vazgeçtiniz?
Siz ne yaptınız arkadaş !...
Onun doğduğu toprakları, anasını, hayatını feda ederek kurduğu Cumhuriyette elinizde android telefonlarla sıcak evinizde Atatürk'e küfredip şeriatçılık oynamak dışında bir şey bildiğiniz yok
Ne ülkedeki yolsuzluklar umrunuzda, ne tecavüzler, ne terör.
Yaptığınız tek şey klavye başında çakma mücahidlik yapmak. Ensenizde kese kağıdı patlatılsa ödünüz kopar. Hayatının 20 yılı top sesleriyle, ölümle burun buruna yaşamış, siperde ölümle dalga geçer gibi ayakta duran bir adama dil uzatıyorsunuz.
Ne bilirseniz bilin önce haddinizi bileceksiniz. Bir aynaya bakıp ''ben bu ülke için ne yaptım'' diye soracaksınız. Sonra çirkef ağzınızı çalkalayıp besmele çektikten sonra Atatürk'ün adını ağzınıza alacaksınız... ok!
Sike sürmeye aklı olmayan defolu mal beyanı. Profiline girdim tayyipçi kendisi. Şaşırmadım. Yoruma gerek yok.
(bkz: salak yemin ederim geri zekalı bu çocuk ya)
Değişik bir yaklaşımdır. Lan ciddiye alıp satırlarca açıklama yapanlar var. Hahahasiktir evet.
kadını zincirlerden kırmayı dövme olarak anlayan idiot beyanı.
ramazanda içki içen bir kadir mısıroğlucu beyanı. içki içmese böyle saçma bir yorum yapmazdı.bir de dindarız diye geçinmezler mi ?
http://galeri.uludagsozluk.com/r/532242/ +
doğruluk payını merak ettiren bir resimdir. bir çizimdir, fotoğraf makinesiyle çekilmemiştir ancak din alimlerini astıran, bir adam için genç yaşlı tüm menemeni acımadan taktıran atatürk'ün, çizim olan bu resmi "acaba" diye de düşündürmüyor değil. kadın da suçlu olabilir gerçi.

görsel
akla geldikçe hayrete düşüren resimdir. vay arkadaş. evet.

görsel
ne kadar saçma ya kadına o kadar haklar veren bir insanın böyle bir şey yapması düşüncesi bile saçma.