bugün

73 sene önce vefat etmiş,şuan onurlu bir şekide yaşamamızı sağlayan bir insan hakkında içkisiyle,sigarasıyla gündem yaratarak onu ve onun akabinde türk kelimesini yıpratmaya çalışanların sıfatıdır.bu ülke korkarım ki ; normal vatandaşlardan hiçbir farkları olmadığı halde ha bire ayrıcalık ha bire açılım en kötüsü de bağımsız bir devlet isteyen kürtlerden , laiklik karşıtı,islam bağımlısı olup da mini etekli bir kız gördüğü zaman dinini imanını unutan yobazlardan dolayı hiç bir zaman kalkınamayacaktır.kalkınmayı bir kenara bırakalım, acaba bağımsızlığını nasıl koruyacaktır merak ediyorum.çünkü dünyada bu kadar zor kurulup ama bir o kadar da kolay yıpratılmaya çalışılan hiç bir ülke yoktur...
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
Atamıza varlığımızı borçluyuz, o karanlığın içinden bir ulus ve ulusal devlet yaratan dünyanın en büyük devlet adamıdır.
Atamızın aydınlık yolunda yürüyoruz...
canı sıkılınca atartürk'e saran kişidir.
ölmüş adamın neresi yıpratılacak diyen zihniyettir efendim.
atatürkçü düşünce yıpratılamaz ülkeye şeriat gelsede atatürkçü insanın fikr-i zihniyatı farklıdır.
(bkz: be hey dürzü)
1000 yıllık Anadolu hakimiyetinde Türk Milyonlarca orospu çocukluğuyla karşılaşmıştır. bundan 2200 yıl önce Teoman gibi büyük bir lider bile iktidardayken kahpece siyaset yüzünden Türk büyük bir imtihana tabi olmuştur, o günden anadolu hakimiyetie değin olduğu gibi.

Lakin bu 2200 yıllık süreçte orospu çocukları yok olmuştur teker teker ortada değişmeden kalan olgu Türklük olmuştur.

Yani kutlu bir ırkla uğraşan istese de amacına ulaşamayacak haindir.
dinine göre yaşadığını sanan ama batının kucağından kalkmayan haindir.

(bkz: yaşa mustafa kemal paşa)
balkondan havlayan süs köpeğidir.
100 yıl önceden atatürk tarafından zaten silinmiş haindir.
- utanmadan ulu atamıza ölmüş diyen haindir.
- kızarmadan ondan bahsederken "adam" diye bahseden haindir.( ulan terbiyesiz ulu önderimizden sen nasıl adam diye bahsedersin, adi herif, o sıradan biri mi ki ?)
- arlanmadan onu kesti, bunu astı, vatanı sattı diye çemkiren mahluktur.( ulan adi gözünle gördünmü ki?)
- ulu önderimize dil uzatan, her fırsatta dilleyen kişidir.( ulan ahlaksız o dilini koparırdım ama neyse ki atatürk çarpacak seni)
- cumhuriyetin yılmaz bekçileri ile dalga geçen haindir.bekçi çükü benzetmesi yapmaktadır.( ulan çok küfredecektim ama burası yeri değil, şimdilik susalım)
Yapamayacak! Başaramayacak!
Onu kalbimizden asla söküp alamayacak.
Ulan götü boklu amı sikli hain, onun hakkında konuşma yetkisine bile onun sayesinde sahipsin.
Fazla zırvalama ve çay koy.
bir yerlerini de yırtsa yinede, onu ve düşüncelerini yıpratamayacak kişidir.
deliye mikrofon vermişler almış götüne sokmuş. sözlükte ölü taklidi yapın, günlükte ayı taklidi yapın siktirip giderler.