bugün

bu iki cümleyi aynı anda kullanan kişinin idiot olduğu gerçeğini birkez daha gösterdiği durum.
lan oğlum nasıl bir manyaksın dediğim söylem.
10 tane hristiyana bir tane türk diyeceğine müslüman dese tam olacakmış aslında.
cehaletten ölmek üzere olan bir gencin beyanı.
zaten senin gibi apache nin sevmesine gerek yok.

yeni bir yöntem gelsin şeriat isteyenler şeriat kanunları ile yaşasın istemeyenler demokrasi ile.

al sana geniş görüş.

evet bu ibine şeriatı tatmalı.
fesi kaldırmış şapka getirmiş diye atatürk ü sevmeyen insan katıksız gerizekalıdır. sanki evinde fesle dolaşıyor amk cahili.

ayrıca sırf şapka getirmiş diye sevmiyorsun ama bu topraklarda osura osura yaşıyorsun. atatürk olmasa karadeniz den ibaret bir osmanlı haritası vardı. salak şapkaya takmış kafayı. tamam cahil sen cahil kal.
(bkz: diplomasızların yüzde 63 ü akp lidir) gerçeğinin bir parçası olan bir zibidinin boş hezeyanlarıdır.

saç traşına bakın, giyimine bakın, konuşmasına bakın... manzara neyin ne olduğunu göstermiyor mu?

aslında böyle itlerin eğitimle filan adam olması mümkün değildir. bunların tek ihtiyacı iki tokat yemek o kadar..
Sifir bilgi yuzlerce fikirle konusan cocuktur.

Bir tane turk on hristiyana bedelmis. Musluman da demiyor. Turk diyor. Oysa yahudi turkler bile var. hani gulup gectim de bir hristiyan olarak cok merak ediyorum islam dunyasi bilime sanat edebiyata ne katmis? islam ulkelerinin ekonomisi ne durumda? Ne derece gelismier? Bir de hristiyalarin coguuk oldugu ulkeler nasil? Yani yunanlarin kitaplarini siralayan( sozde sistemlestiren) adamlara bilim adami diyen islam toplumunda on hristiyana bir turk bedelmis... guluyorum sadece. Konusmak icin konusan bir tip.
ak trollerin bastığı başlık. keşke gelse şeriat amk. harem kurmazsam sizin kadın olanlarınızdan adam değilim.
şeriat isteyen insan serzenişi.

şeriat nedir? diye sorarsanız iki kelimeyi bir araya getiremeyecek olan bir kişinin beyanına totom ile gülmekteyim.
akp liyim ama şeriatın gelmesini istemiyorum.
şeriatın hakkını verip yönetecek kimse yok.

islam, devletlerin yönetim biçimine karışmaz, o ortaya bir örnek sistem koymuş, dileyen alıp kullanır.
Sen sevme zaten adını ağzına bile alma.
ak gençlerin özellikle ak kadınların yürekten istediği 7 hazirandan sonra temenni olarak kalacak insan evladı beyanı.