bugün

Onun resminin olduğu paraya muhtaçsın diye bitirilmesi gerekir.
ileri geri dingil, dingil konuşmayacaksın diye tamamlananilirdi.
bilip bilmeden atıp tutmayacaksın.
diye bir şey yok sevmezsen saygıda duymazsın seveceksin kardeşim onun sayesinde varsın biraz onurun varsa seveceksin diye tamamlanır.
atatürk'ü sevmeyebilirsin ama onun kurduğu ülkede ananı babandan başkası s.kmiyor diye şükretmelisin.
her şeyi geç latin alfabesini kullandığın için bile tek söz söyleme hakkın yok.
''ismet paşa'yı sevmelisin, adam çok komik lan.'' diye devam edebilirdi.

veya;

''bir insan künefeyi nasıl sevmez lan?'' diye de devam edebilirdi.

çok fazla ihtimal var lan hepsini kafamda canlandırıyom ama yazıya dökemiyom (üzgün surat)
atatürkü sevmek zorundayız. çünkü atatürk imparatorluğa tapan milleti allaha kul ettirmeyi öğretti.
@9 latin alphabet english alphabet font is used when transferring
yaptıklarını hafife almaya ve bok atmaya hakkın yok.
saygı gösterenlere saygılı olacaksın, diye devam ettirilmesi gereken cümle. insanların kendilerince kutsal saydıklarına saygılı olmak zorundayız. tabii eğer toplum içinde yaşıyorsak. yok olmam deniliyorsa siktirin gidin tek başınıza yaşayın kimseyi rahatsız etmeyin.
Saygı duymak zorundasın , o kadar !
zoruna da gitmesin.
Saygı duymak gerekir. Yanında bulunmuş askerleri gözardı etmek değildir olay ya da sonrasında olanları. Atatürk'e o zamanın şartları altında olaylar karşısında kararlı duruşu yüzünden teşekkür etmek gerekir.
bu gidişle: tayyipi sevmek zorundasın diye bitecek gibidir. her ikisini de sevmiyorum ben ne yapayım?
amerikayı sevmeyebilirsin ama senin paran bile dolara muhtaç yaşıyor.
saygı duymak zorundasındır. bu ben mustafa kemal hz muhammed allah din kuran kitap tayyip kılıçdaroğlu erbakan vali kaymakam vs vs vs. kısacası herkes için geçerlidir. kısacası hayatınızın her noktasında saygı olursa belki herşey daha güzel olabilir.
...ama bu şu an nefes almanı O'na borçlu olduğun gerçeğini değiştirmez.
onun sayesinde burdasın diye bir şey yok ama bu ülkede yaşaman onun sayesinde denebilir. neticede fransızların bölgesinde de yaşasaydın yaşayacaktın dostum. sevme, sevme ama saygı duy.
onun getirdiği modernliği yaşamayı istersin şeklinde devam ettirilebilir.
terbiyesizliğin de lüzumu yok.
olmazsa ışid saflarına katılabilirsin. cihad hesabı...