bugün

çok vardır.
hele ki yaşlılar.
o zaman kendilerine getirilen hizmetleri bilirler.
yol yoktu derler.
kamer genç'e yılların yılı oy veren tuncelililerdir. beğenmeyen, çekemeyen anten taksın...
insandır...

Benim bir tanıdığım böyle bir Kürt amca vardı "Atatürk'e saygım olmazsa babama saygım yok demektir" derdi...
en iyi kürttür.
Halkının geçmişiyle ilgili bilgisi olmayan kürttür, Kürt halkının yüz karasıdır.

(bkz: Dersim katliamı)
(bkz: Şeyh sait in idam edilmesi)
saçmalık yapan kürttür. la oğlum bırak o bizim atamız. bari onu sahiplenmeyin. sizin şurada sahipleneceğiz 1 2 terörcü adam var.
benim atamı sahiplenen kürttür. sülük gibi yapışmıştır.
Bari bunun gibi şeyler için kullanıp Ataya olan saygıyı bitirmeyin. Asıl Atatürk düşmanı olan sizlersiniz. O Sadece Türklerin atası olmamıştır. Kürt katliamında kürtleri koruma altına alan adamdır. Tamam sevmediğim yönleri vardır. Ama yaptığı bazı şeylere sonuna kadar saygı duyarım.
Gerçekten bilerek bizi birbirimizden uzaklaştırmak isteyen herkesi vatan haini olarak nitelendiriyorum hangi ırktan olursa olsun...
atatürk'ün türk tanımından bi haber ergen piçleri belli etmiş başlık.
Atatürk savaş sonrası verdiği bir röportajda;
''Sizin türk tanımınız nedir?'' Sorusuna,
''Kurtuluş savaşında bu ülke için savaşmış her bireye türk denir!'' benzeri bir cevap veriyor. sonra gel bu sik kırıklarına türk'ü, kürt'ü vs vs. anlat.
atatürkün türk ırkı milliyetçisi olduğunu bilmeyenlerin üşüştüğü başlık.
Brez atatürk, bıji atatürk, sayın atatürk.
kemalistlerin kafatasçı uyuşuk beyinleri çarpıcı bir örneği olan durum.

işte kemalizm budur. kendinden başkasına yaşam hakkı tanımaz, insan yerine koymaz, insanların duygularını dahi ipotek altına almak ister.
Sanıldığından çoktur; özellikle okumuş kürtler sevmese dahi saygı göstermekte ve takdir etmektedir. Kendini türk diye niteleyip atatürk'e küfreden cahil dingillerin yanında alınlarından öpmek gerekir.
benimdir. atatürk olmasa idi o dönemde anadolu sömürgecilerin oyuncağı olurdu. gerçi bugün de çok farklı değil ama neyse.
benim o. en sevdiğim siyasetçidir hatta. benim de atamdır o.

edit: eksilenmesini sorun etmiyorum ama yobaz birilerine batmış olmalı söylediğim.
kürt değildir.
Neyse ki kürtlerin çoğu, de, da' yı nerde bitişik nerde ayrı yazması gerektiğini daha iyi biliyorlar.

Irkçılığın lüzumu yok. Vatanı seven herkes kardeşimizdir.
Bölücülük yapan, vatani bölmeye çalışan herkes de o. Ç. 'Dir.
helal olsun dedirtendir.
atatürkü sevmeyen türkten daha hayırlıdır. ama bu ülkede sırf kürt olduğu için terörist muamelesi yer. 0.0000001 bile kürtlük varsa aşağılığın tekisiniz.
askerde karşılaştığım kişidir. adıyamanlı bir arkadaştı kendisi imzasınıda dövme olarak yaptırmış.
Kafası çalışan kürt'tür.

Zaten kafası zerre çalışan insan milleti ne olursa olsun Atatürk'ü sever.
Atatürk'ü seven herkes. Anadolu'da doğduysanız dna'nızda kürtlük bulunmaması imkansız.
anadoluda doğduysak dnamızda kürtlük bulunmamasının imkansız olduğunu öğrendiğimiz güzel başlık.
kendisiyle çelişiyordur ya da tarih bilgisi yoktur.