bugün

(bkz: ilkokullulara türban giydirme planı)
(bkz: orospu)
atatürk le alay eden türbansız kızlardan farkı yoktur. saygısızlıktır, yazıktır, ayıptır.
dindarcı gençliğin ta kendisidir. iyi ki tinerciyim.
hala allah ile mustaf kemal i karşılaştıran bi zihniyetin olması mustafa kemal in zihinlerde ilahlaştırlmasından ileri geliyor olsa gerek. bu kızlar ergendirler. çocukken bizde böyle şeyler yapar ne bileyim bıyık falan çizerdik kitapların birinci sayfasındaki resimlere. ben pek çizmezdim de... ve bunu mustafa kemal hakkında bir şey bilmediğimiz halde yapardık. şimdi çok daha fazla şey biliyorum ve kemalist değilim ama bu hareketleri hoş karşılamıyorum. bunlar ergen kafasındadır. büyütmemek lazım. genellemelerden kaçınmak gerek.
kafaları güneş görmedigi için bazı şeyleri düşünemeyen ... ablaları tarafından baş göz edilen dünyaya her nekadar özgür gelmişlersede yönetilmek için yaşayan damızlık insanlıktır kendileri ...
yazıklar olsun sizin onca yıldır aldığınız eğitime. yazıklar olsun ki atam bunca özgürlüğü sizin gibiler için de kullanılır kıldı. yapılan davranış o kadar tiksinç ki! bir insan herkesi sevmek zorunda değildir. lakin saygı duymak zorundadır. sen buna zorunlusun, başka bir ihtimal vermiyorum. senin aklınca dalga geçtiğin insan, aklının alamayacağı kadar büyük işleri çok kısa bir süreçte yapmıştır ve başarmıştır da. ayrıca dindar insan, dinini seven insan bu tip çirkinlikler yapmaz bunu da bilesin.
Istiklal mahkemeleri kurup asalım yapılmayan iş değil .
Böyle şerefsizleri hangi din kabul eder ki...
kız demeye bin şahit isteyen türbanlı kişilerdir.
Türkiyedeki okulların %90 ın da olabilecek görüntü abartılacak bir şey yok .
bir kapitalizm değildir.
dindar gençlik tinerci gençlik muhabbetinde bakın kapalı kızlar ne kadar şerefsiz diye kasıtlı yapıldığını düşündüğüm haysiyetsizliktir.
dindar değil kindar nesillerdir.kafasına taktıkları şey sadece başörtüsü değil demek ki.
memleketin geldiği hali temsil eden çocuklardır. yazık daha yaşları kaç bu kadar edepsiz ,bu kadar nankör , bu kadar beyinleri çalışmaz hale getirilmiş... dindar nesiller dedikleri bu işte ; şeyhleri ,şıhları, hahamları ,papazları ,dedeleri ,guruları ne derse onu sorgulamadan yapmak ..boş kinlere saplanmak...inanç herkese lazım ,ateizm bile olsa adı ama yobaz militanlık insanlığa zarar...
,
bi kaç ergenin yaptığı davranışın neden bu kadar abartılıp; olağanüstü, zeka ürünü yorumlar yapılmasına anlam verilemeyen durumdur.
büyük devlet büyüğümüzün de dediği gibi bütün türbanlılar arabistana gitsin ülke kemalist teyzelere kalsın .
kendi diktatör pardon ulu liderinin koruma kanunu olan ülkede yapılmayacak hareketler .
korkuyla ve endişeyle bunun yanında ise öfkeyle izlediğimiz kızlardır. yazıklar olsun dediklerimizdir.
bugün, ergen denilenler yarın büyüyecektir ve gene aynı düşüncelerle o yüzden bunlara ergen denemez eğer ergen deniliyorsa efenim.
bu ergenlerin nasıl yetiştirildiği ortada. allahın türk milletine yardım etmesi için gönderdiği o şahıs olmasaydı, annenin babanın atalarının kim olduğunu bilemiyecektin.
insanların kılık ve kıyafetine kimse karışamaz diyenler turbanla uni lere almıyorlar üstelik bunuda mustafa kemal adına yapıyorlardı neymiş efendim laikliğe ters yani diyorki ya laik olursun mini etekle bile gelsen kimse bişey demez yada giremezsin .

ben o laikliği alırım o laiklerin cebine sokarım cebine .

nerden geldiğini unutmuş nereye gideceğini şaşırmış kendini bilmez çapsızlar demek geliyor içimden .

peygamber efendimizin mübarek adını ağızlarına almaktan çekinenler utananlar sıkılanlar bu derin boşluğu mustafa kemallemi doldurduklarını sanmaya çalışıyorlar acaba .

gün olur devran döner ölüm kapıda değil evin içinde neleri savunup neleri sevdiğimize dikkat etmek lazım .

müslümanım deyip allah ı peygamberlerini mübarek dinimiz islamı savunmayanlar görmezden gelenler için atatürk dedikleri kimse mi mahşer meydanlarında şefaatci olacak alemlerin sahibi olan yüce allah dan ?

bu dünya geniş gözükür güçlü hissedersin nefes alır verirsin yürürsün koşarsın tadarsın zevk alırsın eğlenirsin imkanınca yaşarsın ama bunlar ölüm gelipde elinden kuş gibi uçtuğu zaman toprağın altında sevdiklerinden tanıdıklarından hoşlandıkların savunduklarından yaşadıkların ve yaşattıklarından sorulursun öyle bir anda da atatürk diyebilirmisin diyelimki dedin bu sence saçma olmazmı yaaa.

6 duyuyu kapatıp körü körüne sırf nefs istiyor diye nefse hoş gelen şeyleri savunurmusun rahat rahat giyineyim millet bana baksın beni beğensin benim peşimde koşsun diyebilirmisin diyelimki dedin bu komik saçma hepsinden ötesi ucuz olmazmı ?

tabi bunları düşünmekten çekinir insan neden çünkü heveslere ters nefse ters nefislerinin kölesi olmuşlara ters neresinden bakarsan ters .

mustafa kemalide arkamıza alırız vur patlasın çal oynasın anasını satayım hee valla ne diyelim özgür irade var iyi eğlenceler demekten baska bir sey kalmıyor çok çok 20 30 daha eğleniriz sonrası malum .
at gözlüklü yazarların savunduğu yaratıklar. ben sana mustafa kemal atatürk ün varolduğunu ispat edebilirim. ama sen bana allahı ispat edemessin. gelipde sözlükte allah yallah propagandası yaparak neyin kafasındasınız anlamıyorum. dini kendi içinizde yaşayamayan gerici zihniyet malesef heryerde. yok efendim atatürkü savunmak saçmaymış. siktir...

(bkz: #14604520)

edit: hani şurda bana atatürk ile dini karşılaştırttınız en sonunda süpersiniz. kafanız böyle alır ancak ama. biri iyi biri kötü.
arkadaş insanların türbanla derdi yok o türbanın içindeki zihniyet kötü.
sözde, türbancıların gene avrupandan alınmış bir giysi biçimi olduğunu görmeden sallamaya başladıkları başlık olmuştur, efenim.
ha keza dindarcıların ölümle korkutmaya çalıştıkları başlıktır efenim, atatürk bir kimse değildir bu vatanın kurucularındandır.
atatürk ilkeleri her yanı, doldurabilecek niteliktedir efenim, atatürk ilkeleriyle vur patlasın çal oynasın olmaz o-la-mazdır.
ve birilerinin dinciliğini alıp başına yıkmak lazımdır...