bugün

Dolmabahçe'yi ne hale getirmişsiniz lan.. defolun gidin gözüm görmesin.
-çocuk bu ne vaziyet?
+polat adamları topla tayyip'e ziyarete gidiyoz...
(bkz: dağılın lan)
-how can i go to sultanahmet?
beyler ben samsun a gidiyorum!
"tuh be fatih sultan mehmet gibi saglam temele koymadık ki vefat ettikten sonra devlet gelissin."
''istanbul'u Medine yapmışınız vay ...''
(bkz: ne mutlu türküm diyene)
(bkz: atatürk ün gençliğe hitabesi)
deniz baykal gel bakayım yamacıma.
boyunuz devrilsin!
kanımızla sulayıp aldığımız bu memleketi siz satasınız ve ihanet edesiniz diye mi aldık?
yanlış mı geldim?
illa beni mi beklediniz bişeyler düzelsin diye, karanlıktan şikayet edeceğiniz yerde neden bir mum da siz yakmadınız.
-burası benim kurduğum türkiye mi ?
-umarım bu bir kabustur.
gençliğe hitabeyi yazarken acaba basım hatası mı yaptılar.

edit: bu ibnenin benim le bi ibneliği var ama anlamadım. ne var lan bu entry de eksi verdin.
acıktım.
yıllarca beni kullanıp da bu ülkeyi sömürmüşler. yazıklar olsun
edit: düşündüm de öyle bir zekanın ne söyleyeceğini bilsek herhalde bu ülke bu konumda olmazdı.
vay anuna koyim? ne bok yediniz lan memlekette!

yada

çıkış nerde birader?
ben bu ülkeyi size böyle mi emanet etmiştim. yazıklar olsun ülkeyi bu hale getirenlere. bıkmadan, usanmadan el birliğiyle bu ülkeyi yeniden kurmamızın zamanı gelmiştir.
akp iktidarını ve yaptıklarını görünce "bunudamı görücektim yazıklar olsun "diyecektir.
ne uyumuşum be.
- nerdeyim ben? burası ingiltere mi her tarafta ingilizce yazılar var? bu köylünün hali ne? niye her tarafta hamamböceği gibi çarşaflılar var? ismet! yanlış gelmişiz ya türkiye olamaz burası (bir damla gözyaşını siler)
geri geldiğinde ilk olarak yattığı yerden kalkacağı düşünülürse
-offf her yerim tutulmuş ismet.
ben bu ülke için hastalanmıştım. hepinize teşekkür ederim. emanetimi mahvettiğiniz için. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar