bugün

su katılmamış orospu çocuklarıdır.

keşke diyorum bazen bu orospu çocuklarının analarını yunanlılar becerseydi de en azından babaları belli olurdu. lanet herifler.
kuyruk acıları olan, atatürk'ü çekemeyen çocuklardır.
sadece orospu çocuğu değil cibilliyetsizdirler de üstelik.

amcık oğlu amcık ! sana bağımsızlığını kazandıran bir büyük lidere küfrederek sadece ve sadece biat ettiğin zihniyeti yüceltiyor, allaha şirk koşuyor ve allahtan başkasının kölesi olarak bir asalak gibi yaşamaya çalışıyorsun.

şuurunu afrikada ki ekosistemi oluşturan tüm canlılar siksin.
ruhları kerkilmiştir. beyinlerini hiç sormayın.

bunlar çocuk oyunlarını sevmedikleri gibi, hiper sandıkları zekaları ile önlerine gelen kişi hakkında yaş maş akıl makıl zeka meka gibi konuyla alakası olmayan yorumlar yaparlar, ortalığa sadece virüs yayarlar.

diyelim on yaşındayım hadi gel beraber oynayalım!
(bkz: ironi)

(bkz: küfür etmeyin amına koyum)
manda yönetimini cumhuriyet yönetimine tercih edenlerde bu grup içindedir.
atatürke küfür etmek ayıptır. ama atatürk dışındaki herkese küfür edilebilir. atatürk tanrı gibidir. duyarsa ona küfür ettiğimizi bizi çarpabilir.

atatürkçü gençlik küfür edebilir. bu onun en önemli vazifeleri arasındadır. özellikle ülkemizi ikiye bölüp üçle çarpmak isteyenlere küfür etmek atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda gerçekleştirilmesi gereken elzem eylemlerdendir. bende şu an küfür ederek varlığımı türk varlığına armağan ediyorum. o kadar mutluyum ki..
sadece atatürk'e değil önüne gelene küfredenler de sanırım bu sınıfa girmektedirler. küfürden hazzetmem ama burada sanki ben de küfür ettim. atatürk olunca boku çıkmış oluyor. bir nevi kısır döngüdür denebilir.
işgaldeki hali sakın unutma,
atatürk'e dil uzatma sebepsiz,
sen anandan yine çıkardın amma,
baban kimdi bilemezdin şerefsiz.
bir gram akılları olmayan mallar topluluğudur.
içlerinde ülkücü olan bir gurupta vardır. yani sözde türktür bunlar. bizzat şahit olmuşumdur.
annesinin mesleğinin hakkını veren orospu çocuklarıdır.
atatürke küferedene küfredin butonu koyularak sözlüğe çözülebilecek olan birey. aynından bi tane de muhammed için yapılırsa sözlük kalite anlamında çağ atlayabilir.

gel komşu, atatürke küfredene küfredince 100 kere, atatürk mezarından kalkıp gelecekmiş. patricia teyzem öyle dedi.