bugün

aynı moderatörler din düşmanıdır aynı şekilde o zaman. ateistlerin rabbimize olan saldırıları görülmeyecek ama bir beşere olan eleştiri yüzünden yazar silecek öyle mi? hitler'in kankaları...
bazı yazarların içlerinden analarına sövdüğü moderatörlerdir. atatürk düşmanıdırlar gizliden gizliye atatürk düşmanlığı güden sinsi moderatörlerdir.
hüseyin üzmez hakkında başlık açmak istediğimde "siyasi konular üzerine başlık açılamaz" diyen moderatörlerdir.
ulan allahın mahkemelik olmuş sübyancı, tecavüzcü yobazı ne zaman siyasi konu oldu da üzerine başlık açılamıyor?
atatürk'e küfredenlerin onda biri kadar laf edemiyoruz üzmez'e.
ekonomi rüzgarı hangi yöne ekerse, buğdayların başı o yöne eğilir azizim.özgürlük denen bir şey yok.unutun onu.yok özgürlük denen bir kavram.paranın olduğu yerde özgürlükten bahseden bir bünye, bilin ki yalan mekanizmasının en üst seviyesindedir.
yoktur. atatürk düşmanı, din düşmanı, türk düşmanı ve kürt düşmanı..
yok böyle bir moderatör. şahsen defalarca çaylak yapıldım ama hiç bir defa haksız olduklarını görmedim.
moderatörler tarafsız olmalıdır ve büyük ölçüde öyledirler de.
2 sene önce cumhurbaşkanına 15 yaşında ki bir kızla evlendiği için sübyancı dedim ve anında uçuruldum. çaylak bile yapmadılar direkt sildiler. inanmak istemesemde sanırım şakirtlik var biraz yönetimde. *
şakirt = atatürk düşmanı.
ilgilenilmemesi gereken yazarlardır.

bırakın ilgilenmeyin, ilgilenince şımarıyorlar. şımardıkça saçmalıyorlar...
küçük çocuklar gibi, alakayı kesin kendilerine gelirler.
o yazılanlar atatürk'le o kişinin arasındaki meseledir diye düşünen modlar olabilir.

atatürkle insan arasına kimse giremez

nasıl iman içimizde ya allah'lan kul arasına kimse giremiyo ya hani sabahtan akşama kadar küfür falan da serbest ya vicdan özgürlüğü var diye

atatürk sevgisi de aynen öyle içimde, içimde.

küfür de etsem ne biliyorsun belki en çok atatürkçü benim içinizde.
kemalist mod talebinin değişik bir formatta dillendirilme biçimidir.
(bkz: ne kadar atatürk düşmanı varsa sözlükte toplanmış)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar