bugün

rıza nur'un hatıratında ortaya attığı kadir mısıroğlunun desteklediği asılsız iddia.
kadir mısıroğlu da rıza nur un sözlerini kur'an gibi sorgulamadan kabul eder, atatürk düşmanlığı bunların başına vurmuş.

atatürk eşcinseldi!!
-kaynak?
rıza nur söylüyor?

benim ise elimde tarihi bir belge var. bu tarihi belge Halil inalcık-Hasbağçede ayş u tarab. bu kitapta bütün islam devletlerindeki içki, uyuşturucu, oğlancılık yani ibnelik gibi olaylar anlatılıyor. bazı sultanlar da hoşgörüp destekliyor bile. hepsi tarihi belgelerle resimlerle anlatılmış. o çok sevdiğiniz hatta taptığınız osmanlıda oğlancılık çok doğal karşılanıyordu yani.
civelekler, içoğlanlar. bu kavramları iyice araştırın.

not: başbuğ mustafa kemal atatürk'ün eşcinsel olduğunu ben düşünmüyorum düşünenler var diye açtım başlığı. yanlış anlaşılmasın.
ulan nereden saldıracağınızı bilemiyorsunuz a.ına kodumun onun bunun çocukları.
*nnesi para karsiligi cinsel iliskiye giren insan soylemi.
Bunu diyenlerin,bu cümleye sahip çıkanların ebesine benden selam olsun..
sübyancı olmasından iyidir.
Kaynagi olmayan sav.

Atatürk birilerine aymasa bu başlıklar acilamazdi.
Tarihe adını altın harflerle kazımış ve bütün dünyanın saygı duyduğu efsane bir liderin adını ve yaptıklarını tarihten yok edebilmek için elinden geleni ardına koymayan, bu tür söylem lerde bulunan kişi lerin atalarının üstünden kimlerin geçtiği şüpheli dir, kaldı ki Türkiye Cumhuriyeti Devletinin için de dünyanın tanıdığı, bu ülkeye katkısı olmuş, halkın yoksul olmasına karşın o dönemde ki şartlarla cesaretlendirebilmiş ve güvenlerini kazanabilmiş bir lidere, laf söyleye bilen bu kadar rahat bir şekilde tavrını dile getiren bir şahsın bunu bu ülke için de yapması manidar ve üzücüdür. Bir milletin tarihini ayaklar altına almaktadır ve bunu bütün dünya bilmektedir. Bu bizim tarihimize nasıl sahip çıktığımızın kanıtıdır, bugün bunu yapabilenler yarın bu ülkenin başına ne belalar saracağı bellidir, ülkeyi bölmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadırlar. Ayrıca bir ülkenin kaderini değiştiren bir liderin adı ve tarihi lekeleniyorsa, bu onların değil bizim suçumuzdur. Bu ülkede hoşgörü oldukça insanların ne kadar rahat davranabildiği göz önünde dir.
(bkz: Yok artık schweinsteiger)
boş safsatalar grubundan bir cümle.

adam osmanlı sırf müslümandı ve o tarihi başarıları müslümanlar yaptı diye kuduruyor, e o evlatları siz allahsız imansızlar anca elinizi zikersiniz.
Kim demiş? Nereden duymuş? Diye merak edilen zırvadır.
Mantık eğer ki çamur at izi kalsın ise;
Bunu diyen orospu çocuğudur.
Gerçi benim tespitim pek iftira olmadı ama.*
böyle asılsız salak saçma düşünceleri uyduran düşünen destekleyen hangi beyinsiz .
Escinsel di dindar degildi ateisti vs vs sizene kardesim tayyip de hortumcu
Osmanlidada taht kavgalari yuzuden kac padisah kardes katili olmuştur .

Ben Atatürkun escinsel olduguna inanmiyorum. Öyleyse bile bir atatürkçü olarak banane sizene ben yaptigi islere ve düşüncelerine ve kisiligini örnek alıyorum
şimdi bu yakıştırmayı yapan adamlar için ya anana küfret ya da ibine de. en büyük hakaret bu bu yaratıklar için...

taptıkları bazı adamların gerçekten de eşcinsel olduğunu söyleyince...

"aloooevvev" diyerek "ben osmanlı torunuyum ecdadıma söy..." "kes lan!" deyip batman kostumunüz ile çakıyorsunuz bunlara...
Atatürk Ananızı sikmedi diye ağlamayın lan bu kadar. Ata eşcinsel değil anan çirkindir büyük ihtimal.
atatürk'ün zamanında çok iyi siktiğinin kanıtı söylemdir. nasıl siktiyse bu ibneleri hala bağırıyorlar.
atatürk yobazları silkti cümlesini çok yanlış anlamış yobaz beyanı.

öyle değil oğlum o, gel şöyle kuytuya anlatayım. *
(bkz: velev ki ibneyiz)

kime ne? Ölmüş adamın arkasından demediklerini bırakmadı haysiyetsizler.
Bu ne cinsiyetçilik ya. Eşcinsel oldu diye nolacak ki? Eşcinsel düşmanı mısınız?
saçma sapan şeyler söylemekten başlıklar açmaktan vazgeçin. Bu yaptığınız hiç hoş değil.
Atatürkü sevmeyenler olabilir . herkesin kendi kararı fakat saygı gösterin böyle saçma sapan şeyler yazmayın amk hem günah hem de ayıp . hiç hoş değil.
Cinsi münasebette bulunma talebi reddedilen ibne hezeyanı.
Eşcinselliği eleştirince homofobik diyenler Atatürk eşcinsel deyince ana avrat köylü kimliğini kuşanıyor.
Neyse saçma bir iddia. Hem olsa ne yazar ki ?
(bkz: orospu çocuğu yazarlar)
iyi de, bundan bize ne?

Eğer öyleyse bile; babalarının, dayilarinin ve bilumum erkek akrabalarının mutluluktan mabadlarininn tavana vurmuş olmalarından mutluluk duymaları lazim. her göte nasip olmaz öyle yarak.
Eşcinsel değildi.
Eşcinsel olsaydı da bu ülke için yaptıklarını önemsiz kılmazdı.