bugün

saçma beyandır.

hiç bir darbe 14 yılda bu ülkede sebep olduğunuz yıkımın tırnağını yaratamaz.net.

sizin yüzünüzden darbeler 2002 darbesi ve diğer darbeler olarak ikiye ayrıldı.
Atatürkçüler darbe yapmaz daha doğrusu onların darbesi halka olmaz. Seçme ve seçilme hakkını kimin getirdiğini unutmasın demokrasi naraları atanlar.
Asılsız bir söylem.

Asıl darbe Beşiktaş'a oldu aq. Kimseyi takımda tutamıyoz.
atatürkçüleri darbeci olarak göstermeye çalışan ak troll iddiası.

hemen kayıt alın. bir şey olursa ilk bu şahıs sorgulanmalı.
bir teori. komplo teorisi desek daha doğru olur. en sinsi tehlike cemaatti ve tsk, bu sayede bağırsaklarını boşalttı. çünkü bunlar varken ne savaşa girebilirsiniz, ne de herhangi bir harekata girişebilirsiniz. arkadan vurur, önceden haber verir, anında satışa düşürürler sizi.

şimdi ordu temizleniyor. bir daha cemaat gibi sinsi bir sızma hareketinin örgütlenebileceğini sanmıyorum. şu saatten sonra her şey belli olacak.

komutanların yüz hallerini ve tavırlarını pek beğenmiyorum. genel bir hoşnutsuzluk var gibi.
darbe 10 yıldır devam ediyordu 15 temmuzdaki son olay finali oldu.
Bu tarz söylemler ortalıkta çok var fakat ben olayın aslını tam anlayamadım mantıken bitti dedikleri şey 2. defa ortaya çıkarsa daha çok tepki toplar bu riske giriceklerini sanmıyorum.
bize henüz o yönde bir bilgi gelmedi ama gelirse değerlendiririz.

bir darbe olacağı gerçeğidir.
Birileri bu çakma darbeyle halkın nabzını ölçtüğü kesin.Yakın zamanda daha büyük çaplı bir terör ya da darbe eylemi bekliyorum. Umarım düşündüğüm gibi olmaz.
herkes felaket tellalı olmuş...gidin bi sokağa hava alın lan
ne zaman darbe konusu tartışılsa ben önümüzdeki on yıl için % 0-5 olasılık verirdim.

ama bir olay yaşandı.

buna rağmen ben analizlerimde hata yaptığımı kabul etmiyorum.

çünkü adamlar varsayılan değerlerin ötesinde extrem geri zekalı çıktı rıza baba.