bugün

Menteşe dışında sağlam olan marka.

Aslında orası da sağlam ama çok hassas.
ısınma problemi yaşatmaması en büyük ispatı olan asus marka laptopun kalitesidir.
Kaliteli olduğundan içeriği her ne kadar ucuz olsa da dışı pahalı. Bu yüzden fiyat / performans ürünü değil kısa vadede. Ama uzun yıllar götürür.
Servisi de en kaliteli olan markadır. içine ice tea döküp anasını siktiğim laptopu(anakartı gitmişti) 170 lira klavye parası alıp aynen garantisine devam ettirdiler. Hatta daha sonra ürün değişimine kadar gitti.
abi 2 yıldır ikinci elini kullanıyorum tık demezmi bir bilgisayar. gerçekten mükemmel kalite sessiz çalışıyor. tüm laptoplarda olan batarya ölme durumu oldu e oda olsun canım.
Amerikan malı olan asusun laptop kalitesi tartışmasız üst seviyelerdedir.
ilk aldığım zamana göre biraz yavaşladığını hissediyorum ama baktığın zaman kesinlikle çok kaliteli duruyor.
Telefonunu kullaniyorm basarili gayet pil disinda.
i7 gtx950m li bir modelini kullanıyorum kütur kütür. Lakin içi pahali dışı ucuz. Kasa kalitesi biraz düşük lakin genel fiyatida düşük. Isınma konusu kafasına göre bana oyun oynatasi yoksa 90 derece olur . Varsa 65 dereceyi aşmaz. Neden bu kadar kararsızlık yaşıyor anlamış değilim.
kesinlikle kalitelidir. 2009 dan beri kullanıyorum. hele son 2 yıl dozunu kaçırmış olduğum halde hala kahrımı çekiyor.

abartmıyorum. son 1 yıl içinde 3 4 kez kapanmıştır. o da elektrik kesintisinden dolayı. emekli etmeme az kaldı. sonra başka bir asus ile yola devam edeceğim kesin.