bugün

blancpain gt3 şampiyona serisine özel olarak çıkacak assetto corsa versiyonu.
unreal engine 4 ile tek noktalı ışık kaynağı aşılmış, hava şartları ve gece eklenmiş...

gelsin 24h spa turnuvaları bebeğim. ver coşkuyu.

https://www.youtube.com/watch?v=XDwvKqlVo1Y

--spoiler--
http://www.racedepartment...es-game-announced.147549/

--spoiler--
Henüz eksikleri olmasına karşın piyasadaki güzel yarış simülasyonlarından birisidir. ilk assetto corsa’ya nazaran seslerde inanılmaz güzel bir gelişim var, grafiklere hiç girmiyorum tam bir görsel şölen. Yalnız oyunun multiplayer kısmı inanılmaz toxic oyunculardan oluşuyor, eğer dereceli oynamıyorsanız aniden frene basanlar, viraj çıkışı göbekten çarpanlar, düzlükte hızınızın ondan yüksek olduğunu fark edip önünüzde kalmaya çalışanlar, geç frenaj yapayım derken içinizden geçenler bir hayli fazla. Henüz online için doğru düzgün kurallar getiremediler, birbirine temas eden 2 araç hemen ceza puanı alıyor. Yalnız hocam ben dönüyordum adam arkadan çift daldı yahu diye itiraz da edemiyorsunuz. Ceza puanı alınca Oyunda puanınız da düşüyor, iyi derece yapsanız bile pitte bekleme cezası alıyorsunuz ve gerçekten kanserlik oluyor. Yapay zeka araçlar çok çok daha iyi kullanıyor, ampul gibi ideal çizgide ideal hızda gitmiyorlar. 1-2 turun sonunda stilinizi öğrenip savunmayı o şekilde yapıyorlar. Bu kadar güzel yapay zeka çoğu yarış simülasyonunda bulunmuyor.

Kariyer modu 3 farklı sürüş ile size vereceği madalyaya göre şekilleniyor, ve gerçekten uzun yarışlar oluyor. Hiç bilmediğim bir pistte yarışmaya başladım, free practice, qualifiying ve race kısmından oluşan süreç bittiğinde gerçekten pisti yemiş bitirmiştim.

Yalnız eksikler diye başlamışken topluluğu eleştirip geçmiş gibi olmayalım. Direksiyon setlerine ayar yapmak gerçekten zulüm. Doğru dönüş açısını bulmak, doğru Force feedback ayarını tutturmak Ve pedal ayarlaması yapmak gerçekten zor. Ha yapınca tadından yenmiyor orası ayrı. Şimdiye kadar oynadığım çoğu simülasyona nazaran çok daha güzel araç Ve yol geri bildirimi aldım. Hissiyatı için çok uğraşmışlar, ellerine sağlık. Hem dişli hem de kayışlı sistem direksiyonla oynadım, ikisinde de hissiyat güzeldi fakat yakın zamanda kullanmaya başladığım thrustmaster T300rs direksiyon ile çağ atlamış hissediyorum.

Edit: cümle düşüklüğünü düzelttim.