bugün

Psikolojim bozuk olmasa direkt afrine gönüllü gidicem de gidersem elime silah vermezler diye gitmiyorum bide tsk'nın benim gibilere ihtiyacı var mıdır pek bilemedim ama muhtemelen yoktur. O sebepten ösoya katılmayı düşündüm ciddi ciddi ama onu da nasıl yapacağımı bilemedim bide ben ateistim onlara çok zıttım.
Gerektiği zaman gerektiği yerde savaşır boş muhabbet yapmayın.
Bunu yapan bi japon vardı, işide katılmıştı. Sonu noldu acaba ? Merak ediyorum.
biz asosyaliz, diyoruz bu bizi binlerce kişinin olduğu yere yollamaya çalışıyor.

orda bilgisayar bile yoktur lan, hem ben kantır'da Arapları kafadan vuruyorum. evet.
Saygı ve sevgi değer asosyal dostlar. Yıllar boyunca yemek-bilgisayar-tuvalet üçgeninde bir topaç gibi dönüp durdunuz. Sivilcelerinizi ekrana doğru patlatıp yiyeceğinizi klavyenize de tattırdınız. Yetmedi ; misafir geldiğinde odanıza kaçtınız, ben de oynayayım abi diyen ufaklıkları annesi duymadan azarlamak suretiyle kenara itiklediniz.

Gelin bu sıkıcı, asalağımsı hayatlarınızı bir kenara bırakın. ingilizlerin meşhur sözü ; "looser" olmaktan , hayatı sadece izlemekten çıkıp ona dahil olun. Kalbinizin çarptığını yeniden hissedin. Farklı kültürlere mensup yeni sakallı dostlar edinip hiç görmediğiniz yeni yerleri gezmeye çıkın. Bir pikapın arkasında boğazınız yırtılırcasına, çılgınca alla hakbaaar! diye bağırın. Hayatinız boyunca kaç defa buna fırsatınız olabilir ki? Kısacası unutamayacağınız,yaşlandığınızda uzaklara bakarak anlatacağınız anılar edinin.

Ufak bir çılgınlık yapmaktan ne zarar gelir ki? Belki son çılgınlık olabilir,ama bu da onu kıymetli kılar.

Bereketli topraklar sizi bekler... katılımlar Hatay'da gerçekleştirilmektedir. Allahü Akbar!