bugün

asosyalliğin karizmatik bir şey olduğunu düşünür bu ergen ve genelde sözlük ortamlarında takılır.
bulunduğu ortamdan uzaklaşılması gerekir aksi halde bu tipler bütün hayat enerjinizi alır götürür.
ilgi cekme cabasindadir ,asosyal olarak kendini cool zanneder ,yalniz takilir ,konustugu 1 2 arkadasi vardir .Kisaca ergenlik sendromu.
özentiliktir. kendine gizemli havası katmaya çalışır, az konuşur ve çağırılan ortamlara gitmez. tek takılır sürekli, herkesin kendine baktığını ve merak konusu olduğunu düşünür. genelde lisede bu tiplemeden bolca vardır. birde nemli yerleri severler ve yılın belirli aylarında çiftleşme dönemleri vardır.
ileriki zamanlarda bu yaptıklarını hatırlayınca utanacaktır.
zamanla asosyal olacak ergendir.

asosyal: beyfendi ama ben sadece taklit yapıyordum lütfen çıkar mısınız içimden. hadi ipneliğin luzumu yok.

- ahaha artık çok geç.. sende bizdensin kardo.

asosyal: olamaz ya şaka kakaya döndü resmen.

- git bimden cips al yanında biraz le cola. akşam dizi var. goş hadi.

asosyal: ahaha ben bime gidicem hah ? güldürme. birde dizi izlemek şu şakayı kes artık.

- valla zamanla o da olacak. hatda hacı şakir bile alıcan

1 ay sonra....

asosyal: kardo para var mı ?

- ne yapcan bendede az kaldı

- bime gitcem patito çekti canım, akşam survivor var hem.

- ahaha sen benden de manyak çıktın amk ahaha
cool olmayı asosyal olmak gibi gören, herkesin kendisini merak ediceğini ve gizemli göründüğünü düşünen, aslında cool ve gizemlide olmayan sadece asosyal olan ergen çeşidi.