bugün

aslan burcu erkeklerinin hoşlanmayacağı hareketlerdir.

gururu kırılmamalıdır. egosu her daim tatmin edilmelidir. söylediği her söz pür dikkat dinlenmelidir. bunlar olmadığı takdirde aslan burcu erkeğiyle geçinmek zordur.
enselerine şaplak atılmamalı. çünkü onlar şaplağı ekmek sanıyor ve... neyse.
Cok sevmiceksin sonra kalkan gotleri toparlanamiyor zira.
onlara bahaneler ileri sürülmemelidir.
süper egosuyla başa çıkmaya çalışmak.
gururunu kırmak, saygısızlık etmek, yalan söylemek, ihanet etmek veya teşebbüsünde bulunmak, anlayış göstermemek olarak özetlenebilir. Sevmez. Pişman eder adamı.
Egosuyla oynamak.
Geh pisi pisi, demek.
Blöf yapmayın keser atar.
bu başlık altında hakkımızda atıp tutmayın bizi övün biz mükemmeliz çünkü. öyleyiz değil mi?
Kışkırtıp, vermeyin.
Bu adam sakin, mülayim deyip zorlamayın. Bir anda kopar fırtına, siz daha ne oluyor diyene kadar dağılıp kalırsınız.
gururlarına dokunacak şeyler yapmak, gururlarını yok saymak gibi aslan burcu erkeklerinin hoşuna gitmeyecek birtakım hareketlerdir.

ateşle oynamaktır.
Bir aslan burcu olarak Üstteki arkadaşa katılıyorum.
aslan burcu erkeği arkadaşım var. yapılmaması gereken her şeyi yaptım bir sorun çıkmadı. her boku yapabilirsiniz.
ben bogayımbenım ne yapmam gerek onu soyleyın.
Gururumuzla oynanmaması, asla yalan söylenmemesi ve ilgisiz davranılmaması gerekmektedir.
Tabiatımız böyle napak.
yalan söylemeyin. cıvık olmayın.
Herkes gururuyla oynanmaması gerekir yazmış. Ulam diğer burçlar gururlarıyla oynanınca halay mı çekiyor yarabbi şükür gururumla oynandı mı deniyor anlamadım yemin ederim.