bugün

Bir iki iltifat ile kandirirsiniz.
sadece boş bir egoya sahip olan , aman ne aslanım ne yiğidim ne dayanılmazım diye ortalarda gezinen, aslında çok da gözde büyütülmemesi gereken, herhangi bir ortamda denk gelip sevgili olma ihtimaliniz olursa dinlenip dinlenip kaçın diyeceğim burcun insanıdır.
illa kendinin dediği olsun isteyen malak tiplerdir.
kendine aşık, bencil, büyük bir ihtimalle ilkokuldayken zorbalık yapmış olan kişilerdir.
koc burcu erkegine özenen, onu icten ice kiskanan erkektir. tum cazibeli özelliklerinin billurlasmis hali koc ta halihazirda orijinal olarak mevcuttur.
su siralar okulumda tanidigim erkek. koruyucu ve kollayici bir yani var.
kendine güveni tavan yapmıştır e haklı olarak. bilgi seviyeleri, espri yetenekleri üst seviyede erkeklerdir efenim.
e efenim madem bizlerden konu açılmış bir kaç kelimede ben duşeyim bu başlık altına.

genelleme yapmayarak ben diyerekten başlıyorum;
-Kıskançlık tavan yapmış olup, duygusaldır. Duygularını tam anlamıyla ifade edemez karşı cinse.
-Ne kadar aldatmak istemesede, ilişki sırasında karşısına olağan dışı olaylar çıkar ve nedendir bilinmez sevgilisini, o an için birlikte olduğu kişiye vurgular vurgular fakat karşıdaki vazgeçmemişse "sen kaşındın, hormanlar salındı bi kere" diyip, neler neler.
-Paranoyak, dengesiz, çabuk parlayan bir yapıya sahiptir.
-Ne kadar reddetsede, evet egoisttir.
-Yakışıklılığa birşey diyemiyorum. kişisel olarak fiziksel olarak kendimi hep beğenmemişimdir.( 1.73 boy, orantılı ve belirgin vücut, kalın kaiın kaşlar, esmer ten, halen aknelerle savaşan yüz; aynayı kırasım geliyor ).
-Düzgün diksiyon ve insanı etkileyen cümle kurma yeteneği.
-Fizik bilimine düşkün bir beyine sahip olma.
-Sexte karşı tarafın memnuniyetine düşkünlük ( karşı taraf haz duymuyorsa benim için sexin bir anlamı yok beni tatmin eden, karşı tarafın tatmin olması.)
-Uykuya düşkünlük, tembellik bu bünyede bulunur fakat bir işi severek yapıyorsa kıçını yırtar ve o işte kendini gösterip o operasyonun en vazgeçilmez parçası olur.
-Yönetilmeyi, yönetmeyi bilenler yönettiği taktirde sever fakat onun için en iyi yönetmen kendisir.
-Çok kuvvetli arkadaşlık bağları yoktur ama arkadaşları onu sever.
-Eğer bir ortamda vaar olmayı istediye o ortamda vardır. Eğer kendini hazır hissetmiyorsa etraf, ortam kaynasın o yoktur( öğrenci ütopyası görüklede yaşayan yalnız aslanım ben).
-Marka düşkünlüğü.
-Çoğu insanın yapmaya cesaret edemediği şeyleri "eğlence daha yeni başlıyor" diyerek yapması.
-...

bu kuyruk bu şekilde uzar gider açıkcası.

edit: gelsin eksiler.
asildir. öyle ortam içinde kimse ile kavgaya girmez. güler geçer. fakat sabrı taşarsa mekandan götüm götüm kaçmakta fayda var çünkü ne masa ne cam kalır orada. kız arkadaşına önem verir. sever, kendini sevdirmeyi bilir. birini hayatından çok zor çıkarır. 1 sene 2 sene belki 5 sene. fakat o kişiyi unuttuktan sonra kıyamet kopacağını bilse görüşmez yüzüne bile bakmaz. hiç yokmuş gibi davranır.

kırılınca tek başına kalmak ister. derdini, kimseyle paylaşmak istemez. derdini eğer hallederse o zaman birilerine masal tarzında anlatır. çözümü üretmeden kesinlikle birine açılmaz. güçlüdür. psikolojik olarak çöktüğü anda ortamlarda pek gözükmez.
tövbe estağfurullah içleri bok püsür doludur..
sürekli ortamdaki en beğenilen adam olmak isterler. bütün kadınların ilgisi onların üzerinde olsun, bütün pirimleri ben yapayım kafasındadırlar. sevdiklerini güzel severler, belki aldatmazlar ama diğer kadınların da ilgisini hep sıcak tutarlar ki egoları şişsin, pohpohlansın. evet tahmin ettiğiniz gibi yaram var, girişiyorum. iyi huylu aslan burçlarına da özürüm olsun.*
bir ortama davet ederken "hadi sen de gel" diyemezsiniz, ilk önce o davet edilmelidir. 3 kişinin yaşadığı öğrenci evinin kapı zilinde aslan burcu erkeğinin ismi yazar. ve o evden birisi bahsedecekse "x'lerin evi" diye bahsetmelidir ve tabiki bu x aslan burcu erkeğidir. bir ortamda bir şeyler yanlış gidiyorsa mutlaka müdahale eder. yapmak istemediği bir şeyi de kimse ona yaptıramaz, yaparsa da bilerek eksik ya da yanlış yapar. övgüyü, beğeniyi çok sever. ilgi odağı olmaya bayılır. bunların olmadığı durumlarda sinirli ve mutsuzdur. bir aslan burcu erkeği ile ilişkiniz varsa huyuna gitmeyi bilmelisiniz. nerden mi biliyorum?
Aslan erkeği olsun kadını olsun... Bunlar çok vesveseli, evhamlıdırlar.. Kendi kendilerine, dilerlerse bayılabilirler stresten... Zira en yakın arkadaşım öss'de, sınav esnasında heyecandan, gerginlikten, ay yapamayacağım, ay nasıl yapacağım derken derken bayılıvermiş sınav salonuna.. Aynı şahıs ehliyetini almış... ilk kez trafiğe çıkacak, direksiyon dersinden sonra tabi... Neyse kırmızı ışık yanıyor.. Eleman heyecanlanıyor.. Araba istop (umarım yazılışı böyledir) ediyor. Kendi kendine yine bi stresler panik ataklar.. Bayılıvermiş trafiğin ortasında... Böyledir aslan erkekler... Aslan dişileri... Ammavelakin dostlukta bir numaradır. Ne zaman ararsanız tüm varlığı ile size koşar. Koşulsuz sever sizi.. Aslan burcu insan bedeninde göğsü temsil ettiği için, evham ve vesveseden, stresten ötürü kalp hastalıklarına da istidatlı olur bu sevimli aslancıklar... Aman dikkat etsinler... Hep bizimle kalsınlar... Ama dostumuz olarak... Annemiz olarak... Zira onlarda herşey ihtiras halindedir.. Sevgi de, öfke de... Nefret de... Birşeyi yaparken veya hissederken en uç noktalarda yaşarlar o anları... iyidirler candırlar.. Kendilerine dikkat etsinler...
sayfa sayfa seni yazsalar hosuna gitmezmi yegen.. Varolun..
(bkz: kolpa)
dava adamıdır lider ruhuna sahiptir genelde duygularına hakim olamazlar ve biraz da gösteriş meraklısıdır.
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım.
adamın hasıdır.*
duygularını ifade etmekte zorlanır. kolay kolay bir insana bağlanamaz ve ona karşı sevgi duyamaz.
duygularını rahatça ifade eder, her insanı oldukça fazla sever.*
aslan kadını gibidir. mantıklı, agresif, iddialı...
kendini övmeyi pek sever, övemediği yerde de yalan söyler. bir ortama girdiğinde lider olmak ister. eğlenceli tiplerdir. çapkındır. evlilik merakı vardır ama bunu eyleme geçirecek cesareti yoktur. sorumluluktan devamlı kaçar. rahata ve keyfine düşkündür. ilişki açısından uzak durulması gereken erkektir.
liderlik vasfı olduğu halde bir türlü liderlik konumuna gelemeyen erkektir
pek yakışıklı olmasa da çekicidir ve bunu çok iyi kullanabilir
çevresinde gerçek dostları vardır ve düşmanları daha fazladır
düşmanlarının fazlalıkları, çok kıskanılmalarından dolayıdır
sorumluluk almaktan çoğu zaman kaçar, bunun nedeni o sorumlulukla alakalı geçmişte yaşadığı olumsuz olaylar yüzündendir
boş yere övülmeyi sevmez
kibirli değildir
emeğinin takdir edilmesi hoşuna gider
aslan görünümlü kedidir bence.
gururludur.
aslan erkeğini tek kelimeyle özetlememizi isteseler bir sınavda, 100 puanı almak isteyen öğrenciler bu cevaptan başka bir cevap yazmamalıdırlar.
sever ama gururu yüzünden peşinden koşmaz.
aç kalır ama gururu yüzünden kimseden birşey istemez.
gururu yüzünden saygı gösterir, saygı bekler.
ama gurur ancak bu kadar doğal olabilir.