bugün

bir ingiliz takımı olan (bkz: liverpool) un taraftarları tarafından oyunculara ve taraftara gaz verme amaçlı olarak stadın kapısına yazılmış olan ünlü söz.
orjinali you'll never walk alone olan liverpool takımının marşı.bu marşı istanbuldaki finalde taraflarından duymak muhteşem bir tecrübe olarak hafızalarımıza kazınmış, liverpool taraftarına sempati duymamak bu marşla olanaksızlaşmıştır.
(bkz: you will never walk alone)
ister olimpiyat*ta olsun,ister anfieldda,liverpool taraftarının 90 dakika boyunca hep bir ağızdan söyleyediği marş.
bir dostan en çok duyulması gereken söz.
sabri ugan ın türkçe olarak okuyup * hüzünlendiği tezahürattır.
24 ekim 2007 besiktas liverpool macinda acilan pankartta yazılı olan sozdur. pankart sırf sozden olusmuyordu tabi. soyledir ki;

bir hatun * yalnız yururken yolda, bir carsi delikanlısı hatunun yanına yaklasır, koluna girer ve bu sozu sarfeder.
(bkz: yaratici besiktas taraftarı)
kötü bir çeviri.

"gece sokağa çıkma tek başına" der gibi, cık.

"seni yalniz komayız bu yollarda livırpulum."
manchester utd. taraftarının, liverpool'a ayar vermek için;

(bkz: you will never walk again)

şeklinde değiştirdiği slogandır. bir daha asla yürüyemeyeceksin...
Anfield Road'ın ana giriş kapısında,Liverpool taraftarına nereye geldiğini hatırlatmak için yazılmış sözdür.''Asla yalnız yürümeyeceksin'' demek olup, bu marş Road'da söylenmeye başlayınca bir anda gözler dolar,ses yükselir.
liverpol takımının ünlü marşıdır. fatmagül içinde söylendiği görülmüştür.
(bkz: gül gül öldük)
Çok yaratıcı akp lilerin yeni sloganı. iki cihanda elimiz yakanda olacak ondandır.
http://www.youtube.com/watch?v=mPgfKIIRSl0

proletarya diktatörlüğü...

tayyip erdoğan işçilerin umudu olamaz. çağdaş bir devlet ve parlak bir hayat için ekonomiye dayalı siyaset yapılmalı. halk yönetimde aktif olmalı.
La Ben belki yalnız yürümek istiyorum amk? Peşimden mi geleceksin?
Takip etmeyin beni kardeşim.
(bkz: ararun 155 i)
Yalnız yürümeyi severim ben karşim.
(bkz: skandal)