bugün

askerliğini genelkurmay başkanı olarak yapan torpilli p*çlere de rastlanmıştır.
(bkz: ziyaaa)
e ben işte.
gider gitmez bi f17 verdiler altıma. dedim ben bunun acemisiyim. otomatik olanı yok mu?
dediler sürersin sen ilk görevin afgaristan dağki telörisleri pombalamak.
dedim tamam. depoyu fulleyin. pisti boşaltın.
şöyle bi gazı köklediydim biliyon mu. tekerler ciyyyv etti. komutan telsizden anons çekti yavaş lan ayı falan dedi.
kökledim gazı. 3-5 dakkada afgan semalarındayım. sonra ver pombay düşmana ver. o ara telsizden gene anons cekti komutan, pilot dön allahını seversen ameriganlar bile gorgmuş kim bu çekin şunu bizi de furur bu demişler. döndüm geldim.
antebin üstünden geçerken bizim karakız var onun eve doğru alçalığ bi selam çaktım. sonra ver elini yeşilköye. koydum tekerleri yere.
komutan al teskereni dedi. askerliğin bitti. biz bile bu kadarını beklemiyorduk. olur dedim. çektim geldim.
Er gazinosunda çok fazla karbonatlı çay içen askerler bunlar. Kafa güzel. Hepsi pilot.
bali etkisidir.
ben de pilot olarak yaptım askerliğimi ben de bir anımi anlatayım.

ege üzerinde uçuyorum bir gün, biren 2 yunan uçağı yaklaştı bunlar kovaladı ben kaçtım bunlar kovaladı bem kaçtım gödüm bıraacak değiller peşimi bir ani manevra yaptım aldım birini karşıma bastım füzeyi boom birisi gitti, diğeri geri çekilmek istedi ama bırakırmıyım hiç çektim bunu da it dalaşına o vuruyor ben kaçıyorum, ben vuruyorum o kaçıyor derken birden yakaladım açıyı buum bunu da düşürdüm
Zordur. Zırt pırt görev çıkar uçağın bakımı falan zordur. Evet.
görsel
görsel
kesinlikle uçağı şarampole yuvarlayıp kaza yaptıran askerdir.
askerliğini drone olarak yapanların yanında sönük kalan durumdur. benim sadıcım iha idi askerde mesela.
Ben askerliği muhabereci olarak yaptım. Bizim yan koğuşta orduevinin garsonları vardı. Onların alayı askerliği pilot olarak yaptı. Eve uçarak gittiler.
güncel Önemli Başlıklar