bugün

kesinlikle kemal kılıçdaroğludur.

yine pot kırmış. biri sayın memur kemal efendiyi durdursun.
http://www.facebook.com/v...650592303145&comments

not: o değilde askerlik hangi tarihte 18 aydı yahu!
her insanın başına gelebilecek bir dalgınlıktan başka birşey değildir. en son böyle laga luga yapanlar bir hafta sonra rte nin yürüyen merdivende kafasının üstüne çakıldığı görüntü ile mosmor olmuştu. bu tarz videolara da bu tarz video altı yorumlara da aldanmak tamamen mallıktan başka birşey değildir. yorum yapanlarda bellidir sizden ricam video altında ki buket okur kullanıcısını bir incelemeniz? bu mu akp zihiniyeti? o zaman bizde böyle saçma salak şeylerden yola çıkalım bir sürü açık bulalım. yazık yazık olmamış, sana puanım 3 kanka.
(bkz: at kemal at belki tutar)
kemal kılıçdaroğlu'ndan beklenecek bir cümle.
Kemal kılıçdaroğlu ne yapsa doğrudur !!!!1birbir!
insanların dalgınlıklarını malzeme yapan yazar saçmasıdır. üstelik bazı şeyleri bilmeden başlık açan yazardır. dalga geçeceksin ama becerememişsin. eskiden askerlik 18 aydı, dünyadan bihaber başlık açmak bu olsa gerek.
"09 temmuz 1984 gün ve 18453 sayılı resmi gazetede yayımlanan 3031 sayili yasa ile askerlik hizmet süresi 01 mart 1985 tarihinden itibaren 18 aya indi."

edit: yazdığım entry yi bile anlamayan adamlar var. askerlik eskiden 18 aydı diye ben yazdım ve altta da alıntı gösterdim. kafanız çok çalışıyor ya bununla da dalga geçeceksiniz. önce okumayı, anlamayı öğrenin.
" eskiden askerlik 18 aydı, 1985 tarihinden itibaren 18 ay a indi. "
(bkz: anasına bak kızını al)