bugün

korkuyorum evet. götüm de yemiyor sizlerin deyişiyle.

asalak sensin. boşa nefes alıp hava kirliliğinin artışına neden olansın.
afedersin? askerin korkulacak bir tarafı var mı acaba? askere gidenler ne yapıyor bana biraz anlatsana?

çoğu dal taşak oturuyor, çöp topluyor, izmarit topluyor, muhasebe yapıyor, koşuyor, 3 kurşun sıkıyor, askerliği bitirip dönüyor.

duyan da askerde ülke koruyorlar zannedecek...
Asker olmak türklüğün ve ayrıca islam ın da övdüğü bir şeydir. Peygamberimiz "savaş olmasını istemeyin, ama çıkarsa da kaçmayın" buyurmuştur. Dolayısıyla asker olmak, islam ideolojisi ve şuuruna sahip bizler için sadece şereftir.
askerlik türk'ün ve bir müslüman'ın kesinlikle yapması gereken bir görevdir hatta zorunluluktur. para ile falan da geçiştirilebilecek bir şey değildir. herkes olası bir aksi duruma karşı silah tutmayı bilmelidir. askerlikte verilen disiplinin baba ocağında alınmasına imkan yoktur. bir türk kesinlikle savaşmaktan yada en basit askerlikten kesin kes kaçmamalıdır. türk'ün binlerce yıllık şerefine leke sürmemelidir.
bi arkadaş napıyorlar izmarit toplayıp oturuyorlar diyor şehit olan kardeşlerimiz topladığı izmaritten şehit oldular sanırım olsun.
15 temuzda ak partililerin er askerlere ne yaptığını bütün türkiye gördü. akp liler er askerleri linç etti.

akıllı adam türkiyede askerlik yapmaz.