bugün

askerligi tecil ettirecegim diye karari aldirilmis askerligin nefesi ensende bir master uc doktora yapip hiper uzman ultra doktor osuruktan teyyare profesor unvani edinmek ...
askerlikten ve dahi işsizlikten ''yırtmak'' için akademik hayata atılmaktan çok daha fazla ulvi amaçları olan karşı cinslerinin önünü kapamaktan başka; koridorlarda rahat olsun diye giydikleri spor ayakkabılarının ''viijjjk vijjjk'' sesi eşliğinde ''o kadar özgür bir ruhum ki, hocayı bile takmıyorum. yemişim akademik kariyerini.'' edasıyla salınır dururlar.

kendilerini bizzat tanıyorum da konuşuyorum efendim; odalarında msn'den karı/kız kaldırmak, kapısını kilitleyip masturbasyon yapmak (bunu hem ''fikirsel'' hem de ''bedensel'' olarak algılayabilirsiniz, hiç bir sakıncası yok.) üç beş kıytırık makalesiyle övünmek, ''hocalara kul köle olamam ben'' deyip dururken içlerinden ''ulan askere gidince ağzıma zıçacaklar.'' diye hayıflanmak, birinci ve ikinci sınıftaki çıtır ve tabi ki hiç bir şeyden haberi olmayan kız öğrencilere karizmatik görünebilmek, her bir boku bildiğini sanmak ve nedense top sakal bırakmak gibi hobileri vardır.

elbette ''işsizlikten kaçarken akademik kariyer yapmak'' gibi bir başlık altında, aynı prototip'in ''dişi'' versiyonunu da incelemek mümkündür.
ucundan döndüğüm olay.

neyse ki 3 günlük rapor olayını kaldırıp heyet raporu şartı getirdiler de gitmek zorunda kaldım, yaptım geldim.
kendinizi zirai tarım ve sebze yetiştiriliciği konusunda makale yazarken yakalayabilirsiniz.
Yaşı gelince 99 li bebelerden şamar yerler. ışığı kapatıp tekmelemişlerdi.
şerefsizliktir.ulan 6 ay be sanki direk doğuya verecekler en fazla sivasa falan gidicek patates soyacak be kardeşim yazık günah.