bugün

terörrist demeyin alınıyorlar. onlar orospu çocuğu.
asker istedi diye değil. ben istiyorum . alayı süzmekahpe piçidir.
asker geçtim, vicdansız herifler hala savunuyor, koruyup koluyor bu ihanet odağını. ve kutsadıkları iktidar da bu sikişe göt dayıyor. sen terör diyemezsin elbet, sen zaten terörsün.
sövdürtmeyin lan adamı kendinize polyannacilik mi oynuoz dedirtecek durumdur.
asker istemese bile diyeceğiz cünkü diye devam edebilecek cümle.
bir avuç o. çocuğu istedi diye topraklarımızdan vazgeçmeyiz şeklinde cevap verilmesi gereken durumdur.
akli dengesi yitirmiş bölücü kişinin söylemi.
rahat batmasıdır.
para karşılığı insanlarla yatıp kalkan az iffet sahibi kişinin evladı muhteremleri diyebilir miyiz?
kendini bilmez bir densizin ortaya attığı laftır. asker seni bir düdükler görürsün ebenin messenger adresini dedirten adam.
yaşaması bile suç olan gereksizlerin kurduğu cümle çeşitleri.
faydasız insan ziyanlarının yeni cümlesi. Ulan teröristsiniz işte yeni doğmuş bebeğin kafasıa kurşun sıkanlar barış elçisimi olur..
askerlerin "terör" örgütü ile görüştükleri ayyuka çıkmışken haklı bir istektir.

acaba çevik bir apo ile görüşürken "terör" örgütü yerine ne kullanmıştır(şimdiki ziyaret eden paşalarda dahil)
tabiiii canıııımmm....
yavru diyelim, evlat diyelim yetmezse onlara da mehmetçik diyelim, bağrımıza basalım... ama onlar bizim anamızı s*kmeye devam etsin.**
illa tanımsa al sana tanım: kafayı bokuyla yemiş, şuursuz insan söylemi.
taraf olan bir açıklamadır, kendine göre haklıdır. öbür taraf da kendine göre haklıdır. ama biz neden iki tarafın ideolojik borazanlarını sikleyelim ki? onların istediği taraf seçmemiz. devletin ideolojik aygıtları, özellikle medya her gün bunu yapıyor. o yüzden sizlere (bkz: non serviam) diyorum, (bkz: non serviam).
liboşlar ve sentezciler istedi diye kürtlere insan diyemeyiz.
bir orospu cocugu sözüdür.
Bir köpek havladı diye kemik verilmez. (bkz: pkk)
güncel Önemli Başlıklar