1. 1.
  ian halperin ve max wallace in kurt cobain in intihar ettigini degil olduruldugunu dusunmeleri uzerine yaptiklari arastirmalar sonucu gercekten de kurt un intihar etmesinin imkansiz gorundugunu bulmalarini anlatan kitap.
  ... bilmem
 2. 2.
  kurt cobain'in nasıl bir ikiyüzlülük ve ihanetle karşı karşıya kaldığını gözler önüne seren, kurt cobain'in ölüm vakasının bir intihar değil, cinayet olduğunu bir çok kanıtla destekleyen her nirvana veya kurt cobain hayranında bulunması gereken kitap. ayrıca son sayfalarında internette orda burda pek bulunmayan fotoğraflar yayınlanmaktadır.
  ... mojorisin
 3. 3.
  yayın evinin baskıyı durdurmasından dolayı piyasada bulunamayan eser.
  1 ... activity
 4. 4.
  kitaba göre kurt cobain öldüğü sırada bilincini kaybedecek kadar yüksek dozda eroin almıştır ve o kafayla, güçsüzlükle tüfeği kendi ağzına sokup tetiğe basma ihtimali yoktur.

  ayrıca intihar mektubundaki;

  ''lütfen devam et courtney
  frances için
  hayatı çok daha mutlu olacak bensiz..
  sizi seviyorum sizi seviyorum''

  bölümü, daha sonradan başka biri tarafından eklenmiştir.

  bu arada kurt abimiz, şu an hatırlamadığım ama okuduğum dönemlerde zihnimi baya meşgul eden; yeni çıkan bir grubun basçısı(ya da vokal miydi?) hatunla takılırken hayatının en keyifli anlarını yaşamış. ama courtney onu da bok etmiş. şu basçı ablanın adını ve grubunu hatırlayan mesaj atsın bi zahmet.

  öptm.kib.bye
  ... pis sacli alsancak insani