bugün

insanlar biraz akıllı olursa kimse afişe edemez onları. artık bir çok avm de, iş yerinde kör noktalarda dahi kamera var. teknoloji artık her yerde. bir hareket yaparken 2 defa düşünmeli insanlar. belki karı-kocadır bu afişe edilen insanlar, belki kavuşamamış iki aşık. ancak biraz mantık allah rızası için.
türbanlıysa özellikle yapılması gerekir ki gerçekler gün yüzüne çıksın. bütün türbanlılar aynı yorumları türban takmayan kadınlara yüzsüz yüzsüz yaparken iyi ama iş türbanlı olunca vay efendim insanlığa aykırıymış,istemiyormuş,türbanlı kızın cinsel dürtüsü gözükmemeliymiş oha ya böyle riyakarlık görmedim ömrümde. seks ve türban gibi sözde ayrı iki simgeyi gayette bizlere sunan türbanlı varken suçlu yine onu afişe edenler oluyorsa kusura bakmayın ama siz de ikiyüzlülüğünüzü afişe etmiş oluyorsunuz.

son kez söylüyorum, asansör özel bir yer değildir, umuma açıktır. orada yapılan her şey afişe edilmiş sayılır. insanların özel mekanları sayılırken satın aldıkları ya da kiraladıkları evleri,araçları falan sayılabilir ancak asansör asla bunlardan biri değildir.
destek verdiğim durumdur. gün gelir kaslı, seksi bir erkeğin videosunu da izlersiniz belki o da benim, bilmiyorum belki bizim de bir yerlerde videomuz vardır ama bu kadar iğrenç ve insanlık dışı olmadığına eminim.
türban sorunu ile ilgili bir konu üzerine sadece tek bir insandan bu sorunun, siyasi malzemenin acısını çıkarmak ne derece doğrudur bilinmez. Biraz empati lazım. asansör de iki kişi, yalnız olduklarını düşünüyor açık alanda değiller birbirlerine yakınlaşıyorlar herkesin başına gelebilir. o insan sırf türbanlı diye ve bizim/birilerinin türbanla sorunu var diye, belki o olayla hiç ilgisi olmayanlara yazık değil mi?
sen kalk başı açık kadın perdesiz eve benzer. perdesiz evde ya kiralıktır ya satılık. diye sıçıp başı açık kadınları aşağıla, yetmezmiş gibi birde türbanlıları meryem ana mertebesine çıkar... e sonra pisllikleriniz ortaya çıkıncada vicdan yap üzgüncük ol. hadi len oradan derler adama.
Yaşadığımız dünya artık kimin ne bok olduğunu görme dünyasıdır. Gizlilik ortadan kalkmıştır, bu bok kafalılara da çok iyi olmuştur, belki bir dahaki sefere kamuya açık yerlerde nefislerine yenik düşmezler.
devlet kurumlarının ya da özel kurumların kamera koyduğu asansörlerin, insanların özeli olduğunu sanan şakirtleri bize göstermiş eylem. sanki insanları nevine,banyosuna kamera koyulmuş da bunlar afişe ediliyor. asansör lan, özel bir yer olsa zaten kamera koymak suç olurdu ve en başta devlet kurumları ve avmler,özel şirketler falan suçlu olurdu. ikiyüzlülüğünüzü de alıp gidin artık. trilyon tane asansör videosu varken bir tane türbanlı denk gelince ortalığı ayağa kaldıran tiplerden gına geldi artık.
Asansörde yiyişen türbanlı olunca bazılarının ahlak nedir bunu anladıklarını görüyoruz. Başı açık bir kız olsaydı orospu olurdu. Net.

Bırakın artık bu iki yüzlülüğü. içinizde bastırdığınız o sapık cinsel dürtülerinizi artık teknloji ilerlediği için gizli saklı yaşayamıyorsunuz. Gerçi öpüşmek sapıkça bir şey değildir ama sizin değerlendirmeniz böle. Bunu Açık açık rahat bir şekilde, özgürcü yaşayan insanlara ahlaksız diyorsunuz. iki yüzlüsünüz başka bir şey değil.
Eğer ki sevişen siz olursanız ve bu size yapılırsasa kabul ediyorsanız, ne ala, ama öyle birisi bile olsanız, bunun olmaması gerekir.
dinimiz günahları ifşa etmeyi değil kapatmayı emreder.
türbanlı meselesine gelince; baş örtülülerin kendilerini namus timsali göstererek, başı açıkları zina yapan kadın olarak suçlamaları kadar yanlış bir durumdur.