bugün

2 m2'lik asansörü meyve bahçeleri,liv tyler kadar güzel olamayacak hurileri, kevser şarabı akan şelaleri bulunan cennet haline getirebilecek olması imkansız tesadüf.yapılabilecek en aptal dialoğa ise şu şekilde girilebilir.

-meraba liv babandan bir imza alırmısın benim için?

(bkz: rakçı duygularının cinsel dürtülerinin önüne geçmesi)
elektriklerin de kesilmesiyle ütopik hale gelebilecek muhteşem durum.
(bkz: fantasy tv)
hemen elfçe öğrenilen bir iki kelime ile atağa geçilir ama,o çoktan unutmuştur.tufaya gelinir.neyse denir allahtan ümit kesilmez direk o güzel dudaklara yapışılır ellerlende narin kafası bastırılırki hemen kaçırmasın.artık kasığa tekmeylemi yoksa güvenlik güçlerinin coplarıylamı akıl başa gelir bilinmez.ulan ben arweni öpmüşüm ölsem ne gam...
(bkz: asansorde sahin k ile basbasa kalmak)
insan sapık değilse normal bir şekilde iniş veya çıkışın gerçekleşeceği durumdur. insan sapıksa stop düğmesinin 1 kere kullanıalcağı durumdur.
- anaaam, liv tyler! ulan lanet olsun o lahmacunu yediğim ana! oha ya, asansörün içi resmen barut gibi! kafamı skiim! çiğ köfte de yedik mal gibi...
filmlerinizi çok beğeniyoruz diye lafa başlayıp sonrasında yemek davetiyle sonuçlanması gereken olay.
(bkz: yok ebesinin ali sami alkış)
FES BASIMA FES BASIMA PÜSkülü ben olayım olayından daha değişik olan ve asanorden agzinizda sigara ile bayağı rahatlamiş bir vaziyette el ele cikmanmiza sebebiyet veren olaydir. bu olay sizin unutulmaz hatiralarinizin bastaci olacak bir olaydir.

içi fesat olanlar için ek; asansorde yapılan olay el kızartmaca oynamaktir.
(bkz: aman sabahlar olmasın)
(bkz: asansörde tayyiple başbaşa kalmak)
bir zamanların liv tyler i şimdi herkes unuttu vay be.
Arwen karakterine bürünüp babası tarafından dövülen elf kılıcıyla totonuzu Kesmez ise bir "hi" diyebilirsiniz.
o asansörü almama neden olacak durumdur. 7 minutes in heaven anıtı olarak kullanıma açar her yılın aynı günü ziyaret ederim.
-kontör var mı yardım çağıralım denebilir.