bugün

Doganda yoksa pek olmuyor ama sen yine bi dene.
(bkz: nasıl salak oldum)
Olamadi.
(bkz: mahmitdamizlik) uyan çocuğum sabah oldu.
Arkadaşlar piçlik kursu açıyorum. Hafta da 4 saat 18-20 arası.

Gerçi 8 saat oldu ama neyse.
Annesi hakkında kötü laflar edebilecek kadar gerizekalı yazar beyanıdır.

(bkz: beyni yok fikri var)

Bir sözlük almanızı öneriyorum sayın yazar.
sağ eliyle sol elini aldatıcak yazar beyanıdır.
Ben de jan valjean olacağım bugün. Yarın da hafta başı belki gardrop fuat olurum.
Olan çıksın kasıyor.
the walking sex.
Piç olmak için fırsat arayan erkek beyanı.
güldürmüş başlıktır. yani diyor ki "artık daha fazla osbir var." "aliyim mi seni yavru ;)" tipi erkeğe dönüşmeden önceki son çıkış bu.
bunun gerçek olduğunu düşünürsek
içinde ki bunalımı atlatmak için bulduğu bir çözüm olabilir diye düşünüyorum.
(bkz: atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun)
Degisen bir sey olmayacaktir.
kadınlar piç erkek seviyor o yüzden doğru bi şeydir. ilkokulda bi anım var hiç unutmam. normal bi şekilde masamda efendi sakin masum bi şekilde oturup sınıfı izliyordum. bizim sınıfın da 2-3 tane piç erkeği var, bunlar kızları elliyolar laf atıyolar falan. işte bu elledikleri kızlar dönüp bana dedi ki "asıl sapık bu, hiç sesi çıkmıyor neler düşünüyo" resmen böyle dedi ve arkadan çocuk bunun götünü elliyor. o çocuğa hiçbi şey demiyor orospu dönüp bana laf atıyor.

efendi olmayacaksın oğlum bu hayatta. şerefsiz olacaksın. piç olacaksın. ibne olacaksın. orospu çocuuuu olcaksın anca öyle anlıyorlar.
Ahmet kuralın efsane repliğini akla getirmiştir.adi olalım şerefsiz olalım orospu çocuğu olalım
piç erkeklerin ise yaş ilerledikçe efendi erkek olmaya çalışmasıdır. piç olmak bazı yerlerde işe yarayabilir ama kimse tarafında sevilmez piç olan kişi.

(bkz: her insanın kendisinde olmayanı istemesi)
Tam diyorum atam fiziğinede profesörlüğüne de lanet olsun birden aklıma dank ediyor diyorum lan diyorum bir karaktersiz için iyi insanlara piçlik yapmaya değer mi ? Demez diyip vazgeçiyorum ve süreç bu şekilde sürekli tekrar ediyor.