bugün

başlığın aslı; "sürekli, arkayı sıklaştıralım diye bağıran ikiyüzlü muavin" idi lakin malumunuz olduğu üzre karakter sayısı ile aramda çözülemeyecek sorunlar mevcut. neyse özelime girmeyelim daha fazla, konuya geçelim biz.

efendim bahsi geçen şahıs arka tarafta yer olmadığını, 1 insan evladının dahi artık oraya sığmayacağını bildiği halde sürekli "arkayı sıklaştıralım" diye bağıran kişidir. ikiyüzlü oluşu burdan kaynaklanmaktadır halihazırda. orda yer olmadığını bildği halde insanlara bu yönde direktif verir. ulan gel bir gör sen burayı! insanlar nerdeyse ilişkiye girecek yahu, o derece sıkışık. yani yabancı biri gelip görse, ülkemizi insanına hollandadan daha geniş sosyal haklar tanıyan bir yer sanır. gay evliliklere müsaitmişiz gibi bir hava esiyor o arka taraflarda. ama bu içten pazarlıklı muavinin gözünü bürüyen para hırsı, o kalabalığı görmemesini sağlar. 5 lira daha fazla kazanıcak diye insanları balık sitifi haline getirir pezevenk. peki hiç vazgeçtiği görülmüş müdür bu adamın? ben daha rastlamadım henüz. rastalayan varsa beri gelsin.

neyse velhasılı kelam; haydi artık okuyanlar arkaya geçsin, sıklaştıralım orayı beyler!
kendisini alıp minübüs camıma kafasını sıkıştırmak istediğim yaratık .