bugün

son zamanlarda sıkça youtube yorumlarında gördüğüm laf. şöyle ki, abazan bir yutupçu(herhangi biri olabilir) kızlara şunu yaptım kızlara muz ısmarladım ey kızlar şuan üstünüzde ne var tarzı videolar yapar ve yorumlara "hocam ülkece arkandayız yeter ki sen bizim arkamıza geçme" yazılır. eğer ilk yazan siz olursanız, yorumunuz binlerce beğeni alır ve bildirim kutunuz "hocam gece-gece beni güldürdün ya allah da seni güldürsün!", "rabbim(c.c.) nur yüzünden gülüşü eksik etmesin inşallah" hayır duaları ile şenlenir.

mesela milli johny sinsimiz mesut tv kanalının yorumlarında sıkça bu laf yazılmaktadır. e adamlar haklı da.

şey lan şeyi hatırladım durun bidakka, bikeresinde okuldayım. bi erkek cinsiyetinden arkadaşım var(erkek arkadaş demiyorum kötü oluyor öyle telaffuzu falan, erkek cinsli bir dostum yani). neyse ben sınıfta tek başıma oturuyordum, bu ağlayarak geldi. ama nasıl ağlıyor. salya-sümük işte. oğlum noldu falan dedim. kanka tuvalette arkadan yedim demişti. tabiki gerçekten yememişti ama şakasına. adamda fena oyunculuk varmış ha. neyse ben çok gülmüştüm. size de anlatıyım dedim.....
knka seen cidden 15 yasinda mjsin?
15 yaşındaki çocukları bile sözlüğe yazar yapıyorlar. ekşi sözlük gibi bir kriter olmalı bence. online sayısı azalınca her kaydolan yazar oluyor admine de hak vermek lazım.