bugün

yapacağın şakayı sikeyim ilkokullusudur.

http://www.canlihaber.com...an-tastan-oldu-38853h.htm
ergen katildir. neredeyse makdül olacagım bir anı geldi aklıma bak gene sinirlendim.
tipinde zaten meymenet olmayan bir çocuğun işlediği cinayettir.
bu tarz tipleri gördüm mü şak diye tanırım, elaleme demediklerini bırakmazlar, en sonunda " orospu çocuğu " nu pardon kendi sıfatlarını duyunca deliye dönerler.
inşallah müebbet hapis alır geberesice. bunun kafasını anasının amına soksan, bu benden olamaz diyerek geri püskürtür.
Bana göre suçun büyük kısmında ailenin etkisi var. Yani sen o yaştaki çocuğa niye araba kullanmayı öğretiyosun hadi öğrettin diyelim yedek anahtarı niye onun bulabileceği bi yere koyuyorsun. Hem araba kullanmayı öğret hemde anahtarı onun bulabileceği yere koy o çocuk arabayı kaçırır tabi.

Keşke yaşanmasa denilen olaylardandır.
piç kurusudur. döve döve işkence edilmesi gereken şımarık velettir. ayrıca 13 yaşındaki çocukta ne gezer lan araba amına koduklarım. bak yine sinirlendim.
(bkz: suça sürüklenen çocuk)
Suça sürüklenen çocuk falan değildir. bildigin şımarık piçtir. büyüdügünde daha fazla cana kıyacagı tipinden belli olan velettir. Bırakın siksinler hapishanede belki akıllanır.
hiç unutmuyorum ben de 8 yaşında iken arkadaşımı vurmuştum tüfekle.

Pişman miyim? Önceleri korkudan dolayı evet ama şimdi ki aklım olsa ve yine o yaşta olsak kafasına sıkardım ibNenin.