bugün

biraz laflamak için arkadaşınızın yanına gitmişsinizdir ve birer kase puding alıp odasına geçmiş kampüsteki son dedikoduları konuşuyorsunuzdur. birden gözünüz komidinin üzerine takılır, bir an şaşırır daha dikkatli bakarsınız, elinize alırsınız, sevgilinizin boxerıdır bu. arkadaşınızda biraz panikler gibidir. siz "bunun burada ne işi var" dersiniz, arkadaşınız da " şey o, o, onu, geçen hafta sen yoktun ya, kaan kirlilerini yıkamak için bana getirdi, yıkadım bende, o burada kalmış" der. sizde arkadaşınızın bu düşünceli tavrı karşısında duygulanır ve böyle iyi dostlara sahip olduğunuz için kendinizi şanslı hissedersiniz.
dünyadaki bütün baksırlar unique(yunik) ve her erkeğe özel üretildiği için kesinlikle aldatıldığınıza delalettir. ya da sevgilinizin baksırları menfur bir soygun sonucu çalınmış, ve hırsız da arkadaşınızla sevgili olmuş olabilir. veyahut da sevgilinizin bir arkadaşı kola içerken üzerine dökmüştür, çocuğun donu ıslanmıştır, sevgiliniz çok iyi kalpli bir insan olduğu için "aa dur lan ben sana benim baksırlardan vereyim de kasıkların üşümesin" diyerek baksırını arkadaşıyla paylaşmıştır, ve bu kolayı üstüne boca eden çocuk altında sevgilinizin baksırı varken arkadaşınızla işi pişirmiştir... bunların hepsi ihtimal dahilinde fakat en kuvvetli ihtimal arkadaşınız gizli bir lezbiyendir... sık sık erkek kıyafetleri, hatta erkek iç çamaşırları giyerek aynada kendini izlemektedir... en mantıklı ihtimal bu bana kalırsa... o baksırı da çalmış sevgilinizden. orosbu...
sonucu gazetelere üçüncü sayfa haberi olmaya kadar gidebilir. (bkz: bir genç kız boxerla boğularak öldürüldü)
ben bile kendi boxerımı tanımıyorum sevgilimin tanıması imkansız.
yakalayan sevgili düşünemez ki "ya erkek olsaydı bu arkadaşım" diye. öyle olsa daha fena olacaktır. düşünemez ama onu. anca çemkirir, ayrılır.
+geçen senin boxerı duygularda gördüm.
-hadi ya, ne dedi?
+duygu mu?
-yok, boxer. pantolonu da çisemlerde unutmuşum, dalgınlık işte. ben de yolda insanlar niye garip garip bakıyor diyordum. hay allah.. keşke geçerken onu da alsaydın.
+??
-ha boxer nerde getirdin değil mi?
arkadaşının evinde sevgilisinin g-string'i bulmak kadar yıpratıcı olamaz.
doğrudan sevgilini görmekten iyidir, diyebileceğim durumdur. hoş burada bir kaç mantık hatası var ama yazan kız olduğu için mantık aramak bizim gibi mantıksız erkeklerin işidir. vur kıza vur erkeğe durumudur. *
kişiye özel boksör galiba. adını işletmiş üzerine simle. yoksa firma aynı boksörden tonlarca üretiyor.
sevgilisini boxerinden tanıyan kız zaten yolludur. yollu kız içinde çok farketmez.
hanimiş benim eksilerim. eksileyin patlak kaşarlar.