bugün

Kaliteden yoksun insanlarin zevkle izledigidir.

Acik konusacagim, bu programa var ya programa, 1 saat bile dayanamiyorum. Nesine guluyorsunuz anlamiyorum. Komik olan bir sey yapsa neyse...
katildigim onermedir de yine de zevkler ve renkler meselesinden dolayi mizah yoksunu demiyecegim onermedir.

Edit: gelen eksilerden sonra anladim ki mizah yoksunluguyla beraber beyin yoksunu da olur kendileri.
türkiye komedyenlerine baktığın zaman zaten hepsi birbirinin benziyo.

cem yılmaz hariç.
yalan dünya izleyen güruhun bok atmaması gereken programdır.
mizahı da gayet sağlamdır türkiye şartlarında.
gülmeyen kalitesiz insanlardan daha değerlidir.
Gayet saglam mizahi vardir.
Cem yilmaz denilen esprileri 30km uzaktan tahmin edilebilir sahsiyete gulen hala varmis demek ki.
Bu ulkede mizahi Salih Memecan baslatti.
kendine özgün bir yapısı var zaten, daha çok durum komedisidir. beğenip beğenmemek kişiye özgüdür, bok atmaya gerek yoktur. kaliteli espri duyup gülmek istiyorsanız başka şeyler izleyin. (bkz: cem yılmaz)
Ona gülme buna gülme neye güleceğiz ki biz lan. mizahtan yoksun değillerdir.
açık konuşuyorum türkiye'de mizah nejat uygur ve olacak o kadar dan sonra bitti. Siyasileri eleştirmeyen insanlara mesaj vermeyen sisteme karşı çıkmayan mizah mizah değildir kanımca.
asıl mizah yoksunu kişilerin önermesidir. yaptığı modern orta oyunudur. bunca tiyatro sanatçısı destek olmuş, katkıda bulunmuşlar da mizahın içindeki adamların da mizah anlayışı yok senin var.
(bkz: yav he he)
cem yılmaz esprilerine gülünür mü? küfür ediyor, ilkokul seviyesinde espri yapıyor.
şahan gökbakar'a gülünür mü? salt argo içerikli metinlerle dolu senaryoları.
kemal sunal'a gülünür mü? "eşoğlueşek" demekten başka bir şey demiyor.
tolga çevik'e gülünür mü? ne yaptığı belli değil.

not: arkadaş siz hayatınız da somurtkan gezen tiplerden misiniz? kime gülelim yahu? amerikan komedilerine mi gülelim? fransız tiyatrolarına mı gülelim? ben anlamıyorum .mına koduğumun insanlarını. sizene arkadaş. o an yüzde bir tebessüm oluşturabiliyorsa izliyor işte adam. vay .mına koyim ya. milletin ne derdi varmış be diego.
gayet de komiktir. bir şeyin komik olması için illa aynı esprilerin olması gerekiyor herhalde. cem yılmaz gibi stand-up yapanları da yerden yere vuruyorsunuz sonra.
ayarsız mısınız?
Program zaten adamın her şeyi çok yapmacık bir şekilde yanlış anlamasından ve göstere göstere yapılan abartılı miniklerden ibaret. Buna gülenlerin ekmeğe sürülcek aklı yoktur. Mizah anlayışı ise osuruğa gülen adamla aynıdır.
Gayet de güzel mizah içeren programdır. Ulan ona gülme buna gülme biz neye gülecez arkadaş? Hayır yani gülecek başka bir program vs. gösterin biz de gülelim yani. Hiç kimsenin zevkine ve rengine karışılmaz değil mi ama?
görünmeyen bir adam, sahnedeki cılız aptal tiplemeyi azarlıyor ve çomarlar sürekli aynı şeye gülüyor. kendileri de azarla, dayakla büyüdükleri için kendilerini görüyorlar belki de.
güldür güldür show denen sikko programa gülen insanla aynı zeka seviyesindedirler.