bugün

kendinizi ne kadar önemli gördüğünüzü gösteren durumdur.

halbuki kimse kimsenin umrunda değil olan biten bu sadece.
Gecen haftasonu yasadigim durum. Normalde cekemeyen yoktur zira alabildigine cirkin bir kizim. Hafta sonu arkadasin ingilizce kursuna misafir ogrenci olarak gittim . Sinifta ne kadar erkek varsa kafede derste benle konusmaya calistilar allahi var iyi cocuklar hepside. Arkadasinda sevgilisi olmasina ragmen bu durumdan rahatsiz oldu beni seyine takmadi bisey dedim cevap vermedi noluyor mk kizi? Diye sordum " bugun tas gibi olmussun daha benim tanismadigim erkeklerle tanistin daha nolsun uzak dur benden bidaha gelme" dedi. Bu lafin uzerine birdaha giden oc olsundur zaten.
birde bunun kuzen versiyonu vardır. kuzen yurt dışından geldi diye gezdirme işi de size düşer. hazır dışarı çıkmışken sevgilinizle de buluşmak istersiniz ayak üstü tanıştırırsınız sevgilinizi görünce dibi düşer ve kur yapmaya çalışır o 100 kiloluk gövdesiyle. sonra her telefon görüşmenizi sabote etmeye çalışır, ilişkiniz hakkında aklınca yorumlar yapar filan. kıskanılmak zor iş azizim.
Ulan ilkokul sıralarından iki arkadaşım. Arkadaş dediğime bakmayın kardeşten öte. 22 yıl yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmemiş.üçümüzünde sevgilisi var ama ben kız arkadaşımla buluşunca bizimkiler de bana karşı bir havalar artistlikler. Sonradan düştü tabi benim jeton. Aralarında en mutlu bendim. Çünkü o donem ki kız arkadaşıyla evlenen tek bendim. Neyse devam edelim konumuza tam evlilik dönemi talih yüzümüze gülmezmi. Devlet memuru oluverdikmi. Ama bu karaktersizler sağda solda arkamdan torpille girdi devlete die dedikodu yapmazlarmı. Ulan kıçı kıçına bi puanla kpss puanımla yani alnımın teriye kazandım. Sonra düğünüm olucak zaten artık benimle görüşmeyen bu ikiliyi düğünüme davet edicem ama adamlar ne karşıma çıkıyo ne telefonlarımı açıyor. Dedim ki artık lanet olsun sizin gibi arkadaşa. Yine de ben ikisine de hakkımı helal ediyorum.
evet gerçekten var böyle bir şey, geçenlerde arkadaşlar facebook'da bir herkese açık bir fotoğrafın altında kendi aralarında yazışıyorlar. nedense konu hep benim. hani yazılanlar da pek hoş değil, bunun adı ne olabilir ki başka kesinlikle hazımsızlık.
Cevap vermemeyle kendini gösteriyorsa beni hiç cekemiyorlardir.
Fark edildiği anda konuşarak halletmeye çalışılması, buna rağmen devamı halinde ise ilişkilerin merhaba merhaba düzeyine çekilmesi gereken durumdur. yavaş yavaş fark ettirmeden olması şerrinden emin olmak için yararlıdır.
sinyal alıcılarından kaynaklanan durumdur.
sıkça hissettiğim ama dile getirilmeyen olay. acayip rahatsız ediyor, böyle olmasa keşke. utanıyorum ayrıca lan.
genelde kızlar arasında yaşanan durumdur. sevgilisini,gezmesini,tozmasını,saç rengini,ojesini vs. herhangi bir şeyini kıskanması sebebiyle ortaya çıkan davranıştır.