bugün

sürekli ezilmiş, yorgun ve bitkin çocuktur.

ben küçükten beri dışlanırım hep, saklambaç oynardık mesela ben çok iyi oynardım hiç bulamazlardı beni çünkü aramazlardı kendi kendime oynuyomuş gibi yapardım çok zevkliydi ya ah çocukluk, şimdi o yıllar kalmadı tabi sokakta çocuk yok hepsi pleysteyşın falan oynuyo çok acıyom onlara ya biz öyle değildik valla macuncu gelirdi mahalleye herkes alırdı ben bakardım ne güzel yıllardı be 90lı yıllar pipimizi işemek için kullanmasını bilirdik sadece utanma vardı şimdi yok valla çocuk pederin yanında sallıyo pipisini olur mu öyle şey yav çiğköfteci gibi iğrenç bence, kediler vardı mahallede şimdi köpekler yemiş ama benim köpeğim rıdvan kedi yemiyo sevişiyo kedilerle kendini kedi sanıyo gerizekalı ya aynı sana çekmiş diyo peder bence haklı, devir oldu 2011 hala dışlanıyorum valla okulda top oynuyoz ünide arkilerle beni oynatmıyolar sen ponpon kızsın diyolar pipim var diyorum yamuk diye dalga geçiyolar tek kolluyum diye tek ponpon veriyolar bi de embesil gibi zıplıyom çok eğlenceli bence zıplamak, filler zıplayamıyomuş bence zıplamanın değerini bilmeliyiz çok önemli bi şey valla fil adam gibi oldum ya dışlanıyom hep ama ben ondan yakışıklıyım bence onun pipisi yoktur belki de çünkü.
aslında cok zekidir fikirleri diger normal insanlara uçuk geldigi için dışlanmaktadır.gelecegi parlak olan coçuktur.