bugün

gruba nasıl, ne zaman, hangi özelliğinden dolayı üye olduğu anlaşılamayan, nereye gidileceği, ne yapılacağı, ne yeneceği vb. konularda sürekli veto hakkını kullanan, güçlük çıkartan, herkesi yıldıran, durduk yere kriz ve tartışma yaratan antipatik, atsan atılmaz satsan satılmaz , inatçı, dikbaşlı, muhalif aza, üye.
eski manitasına, yeni manitası için hayırlı olsun diye mesaj atmadığımdan trip atan üyedir. var mı böyle bişey? gideydin bari.
kendine sevgilisi yapması için büyük çabasarfedilir yakadan düşmesi için. akabinde sevgiliyse yaşadığı sorunları grup üyelerine toplu ve bireysel olarak örneklerle birden çok olmak üzere sunumlar yapar kafa ütüler.
olmadık yerlerde çişi gelir, üşür, sıkılır... vs.
ayrı takılınız.
sırf onun yüzünden bir yere gitmek istemez, buluşmaları erteler ya da hiç gitmezsiniz. allah korusun böylelerinden efendim.
var öyle tipler, insanı sinir hastası edercesine sürekli haklı olduğunu ya da ortada bir sıkıntı yokken öne çıkmak adına şekil yapan gereksiz insandır. belli bir süre sonra duyarsızlaşıyor insan ama tepkisiz kalıyor, şahsen ben öyleyim..
acil siktir edilmesi gerekendir.
her zaman protest bir kimliğe sahip üye.

kafede bira ister barda meyve suyu.
southpark'ta bu tanıma uyan üye eric cartmandır. kim neden niye o gruba almıştır kimse bilmemektedir.
afedersiniz ama sokayım öyle arkadaş grubuna. ulan ben ensesine şaplak götüne parmak atacak samimiyeti bulamadığım kimseye arkadaşım sıfatını dahi yakıştıramıyorum. bu herif 3 gündür tanıdığı adamı arkadaş grubuna almış, utanmadan arkasından konuşuyor. "çok uyumsuz da bilmem ne." kusura bakma da müstahak sana.