bugün

kaç senedir ülkenin en çok izlenen televizyonlarından birinde gösterilen "arka sokaklar" ın izleyici kitlesini kimlerin oluşturduğu sorunsalı.

arkadaş tamam asosyal bir insanın çok fazla arkadaşım yok ama çevremdeki hiçbir insan izlemiyor bu diziyi. ortamda arka sokaklar muhabbeti yapan kimseyede rastlamadım.
dizinin yayında olduğu saat diliminde, televizyon radyo niyetine kullanılıyor, o sırada arka sokaklar dizisi bilemedin deniz yıldızı dizisi vb. yayınlar açılıyor, oradaki insanlarda arada bir göz atıyor televizyona. yemek yaparken, sohbet ederken, bulaşık yıkarken, telefonla konuşurken, arka planda dizi oynamaya devam ediyor.
-18 insanların izlediğine emin olduğum sorunsaldır. çevremden bildiğime göre orta okul ve lise çocukları bu diziyi izlemektedir. ha birde avukat kesiminden de izleyenler olduğu aşikardır. en güzel repliği de 'alın bunu, alın bunu'dur...
Arka sokaklar dizisinin yanında bir de çocuklar duymasın dizisini hala izleyenleri hep merak etmişimdir. Bugün bu dizileri izleyenlerin hayal olmadığını gördüm.* akit gazetesinin facebook sayfasında gezi provokatörleri başlığıyla geziye destek veren ünlüleri kendi çaplarında deşifre etmişler. işin en komik yanı ise arka sokaklar dizisini ve çocuklar duymasın dizisini izleyen güruhun antigezicilerle aynı güruh olması. Hiç şaşırmadım doğrusu.
https://m.facebook.com/ph...mp;source=46&refid=13
Sözlüğe sesleniş: neden eksilendi ki bu? yalan bilgi mi var?
Bugun biz izledik. Cok egzantirik cidden de. Yaslanmis oyuncular 10 yil olacak tabi normal.
Demet akalın ve serdar ortac'ı kım dınlıyorsa ızleyen aynı kıtledır. Turk toplumunun; futbol, cay, sıgaradan sonrakı afyonudur aynı zamanda.
ananemler yüzünden izlemek zorunda kalan bendir.
emekli babalarımız, berberler, ortaokula giden çocuklar, henüz dizi-film kültürü oluşmamış üniversiteliler.
Annem.
On yildir, ne olursa olsun her bolumunu hem de.
Sirf bu dizi icin teknolojinin nimetlerini ogrendi de faydalaniyor. Kacirirsa kaydedip sonra izliyor.
dedemden şüphelendiğim durumdur.