bugün

arabayı almaya giderken aniden nereye gidileceğine karar verilememesi sonucu fark edilen arabanın park edildiği yeri unutma durumudur. aracı sürekli bıraktığınız bir otopark yoksa ve bulunduğunuz bölgede otopark sayısı fazlaysa veya arabayı sokak.cadde kenarında park etme alışkanlığınız varsa bu durumu yaşamanız olasıdır. her ne kadar bir sürelik dalgınlığın sonucu olsa da babaya göre geri zekalılık belirtisidir.
alışveriş merkezlerinde sıkça yaşanan durumdur.
defalarca yaşansa da ibret alınmayan eziyettir. 12 ayrı bölümden oluşan 6 katlı koskoca bir otoparkı adımlamanız anlamına gelebilir. bu iş en az yarım saatinizi alacaktır. yorgunluk da cabası.
alışveriş merkezlerinin otoparkında ''2F miydi yok yok 3F heralde '' diye tepki verilmesi muhtemel durum.
arabayı bırakılan yerin cep telefonuyla fotoğrafının çekilmesi en güzel çözüm olacaktır.
Tam anlamıyla rezillik.

Dün akşam içki içtik diye arabayı kullanmak istemeyip Konyaaltı'nda bıraktım ve taksiyle döndüm. Yalnız şimdi arabayı bulamıyorum amk. Manyak gibi 5 tane mekan gezdik, Arada evden birilerini alıp eve birilerini bıraktık, üzerine Hangover olacak kadar içtik, şimdi arabayı nereye koyduğumu çıkartamıyorum. Herkese whatsapptan sordum umarım bilen birisi vardır.
Her boku hatırlıyor da park ettiği yeri bilmiyor.

araban olduğundan emin misin sen?
Rekorum havaalanı otoparkında geçirilmiş 3 saat. Güvenlik bile bulamadı. Ayrıca iki kez de avm'de yine güvenliğe haber vermişliğim var. Telefona yerini not etmeyi akıl etmek senelerimi aldı.
beddua listesinde ilk 5'e girer.